Bahçeden Ailesi inovasyonla büyüyor

KOBİ Postası

Sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki farkındalığın artmasıyla birlikte, ambalajlı ve güvenilir gıdaya talep de artıyor. Değişen ihtiyaçlara inovatif ve sağlıklı ürünleri ile yanıt veren Peyman, tüketicilerinden gelen talep doğrultusunda çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş ile kuru meyve ürünlerini tek marka altında toplayarak, güçlü markası Bahçeden’i mega markaya dönüştürdü. Bahçeden Ailesini yeni inovatif ve gurme lezzetlerle büyüttüklerini söyleyen Peyman CEO’su Kaan Baral, bu büyük dönüşümle ambalajlı kuru meyve ve çiğ kuruyemişte pazar lideri olan Bahçeden markasının gücüne güç kattıklarını belirtti.

Peyman’ın, çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş ile kuru meyve ürünlerini bir araya toplayan yeni Bahçeden, gurme ve sağlıklı lezzetler tüketmek isteyen kuruyemiş severler için raflardaki yerini aldı.Bahçeden’in geçirdiği dönüşüm hakkında bilgi veren Peyman CEO’su Kaan Baral, “Sağlıklı beslenme bilinci arttıkça, sağlıklı atıştırmalık olarak kuruyemişe olan talep de artıyor. Yaptığımız araştırmalarda, tüketicilerimizin Bahçeden ürünlerini alırken çiğ, kavrulmuş ayrımı yapmadığını, tükettiği ürüne dair önemli sağlık ve fayda bilgilerini ambalajın üzerinde okumak istediğini gördük. Biz de tüketicilerimizin bu isteklerini ambalajlarımıza yansıttık, çiğ, kavrulmuş ayrımını ortadan kaldırarak, tüm doğal, sağlıklı ve gurme lezzetlerimizi güçlü markamız Bahçeden’in profesyonelliği altında toplamaya karar verdik” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnşaat, 3. Çeyrekte ekonomik büyümenin anahtarı olacak

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2020 Eylül Ayı Raporu’nu açıkladı. Eylül ayı ile birlikte 4 aydır inşaat sektörünün yükseliş trendini koruduğuna işaret eden Rapor, inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin […]

Subscribe US Now