AYLA ÇELİK’TEN HAYRANLARINA ARAPÇA MESAJ

kobipostasi

Başarılı yorumcu ve ödüllü şarkı yazarı Ayla Çelik, üçüncü stüdyo albümü “Daha Bi’ Aşık” ile Türkiye’de olduğu kadar Orta Doğu’da da yankı uyandırmaya devam ediyor.

Bu yaza yepyeni albümü “Daha Bi’ Aşık” ile girerek kısa sürede listelerin üst sıralarındaki yerini alan Ayla Çelik, albüm heyecanını dopdolu yaşıyor. Gelen olumlu tepkileri ve liste başarılarını mutlulukla karşılayan sanatçı, başarısını Orta Doğu’ya da taşımaya başladı.

“Bağdat” sonrasında Türkiye’de olduğu kadar Arap ülkelerinde de büyük bir hayran kitlesi edinen Ayla Çelik, Orta Doğu’nun en çok dinlenen dijital müzik platformlarından Anghami’de yer alan Türkçe hit şarkılar listesinin kapağı oldu. Sevilen sanatçı platformdan gelen yoğun talep üzerine Orta Doğu’daki hayranlarına Arapça seslendiği bir video da çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çimsa Kurumsal İletişim Müdürlüğü’ne Banu Uyan atandı

50 yıla yakın bir süredir çimento ve yapı malzemeleri sektörünün global bir oyuncusu olarak faaliyetlerini sürdüren Çimsa’nın yeni Kurumsal İletişim Müdürü Banu Uyan oldu. Banu Uyan, Çimsa’nın ulusal ve uluslararası tüm iletişim stratejilerinden sorumlu olacak. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu olan Banu Uyan, İngiltere’de Northampton Üniversitesi’nde pazarlama eğitiminin […]

Subscribe US Now