Aydın Yusufoğlu, Burgan Leasing Genel Müdür Vekili olarak atandı

admin

Yaratıcı çözümler ve esnek finansal kiralama modelleri sunan Burgan Leasing’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Kiralama ve leasing sektörünün tecrübeli ismi Aydın Yusufoğlu Burgan Leasing’e Genel Müdür Vekili olarak atandı.

Yenilenebilir enerji, tekstil, gayrimenkul, tekne ve sat-geri kirala işlemlerinin yanı sıra operasyonel kiralama da dahil olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Burgan Leasing, insan kaynağına yeni isimler ekleyerek yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Bu doğrultuda sektörün, farklı firma ve birimlerde uzun yıllar tecrübe kazanan deneyimli ismi Aydın Yusufoğlu, Burgan Leasing Genel Müdür Vekili olarak getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Perdelens Pandemiye Rağmen Avrupa’da İhracatını Arttırdı

Dünyayı kasıp kavuran COVID-19 salgını yüzünden evlerde dekorasyonlar değişiyor. Bakterilerle mücadele eden akıllı perdeler pencereleri süslüyor. Koronavirüs salgınında evlerini koruma altına almak isteyenler, dekorasyonda köklü değişikliklere gidiyor. Ev hayatının vazgeçilmez eşyalarında dayanıklılık ve antibakteriyel özellikler ön plana çıkarken, hijyen faktörünü göz önünde tutan ürünler ihracat rekoru kırıyor. Türk perde sektörünün […]

Subscribe US Now

Betboo Porno