AvivaSA, yeni iletişim ajansını seçti

admin

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA, iletişim çalışmalarını önümüzdeki dönemde Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

Sabancı Holding ve 300 yılı aşkın geçmişe sahip dünya sigorta devi Aviva iştiraki olan AvivaSA, iletişim çalışmaları için Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile anlaştı. AvivaSA, kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi alanlarında önümüzdeki süreçte Excel İletişim ve Algı Yönetimi’nden hizmet alacak.

AvivaSA, 2007 yılında Türkiye’nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulmuştur. “İnsanları belirsizlik korkusundan kurtarmak” hedefiyle faaliyetlerini yürüten AvivaSA; bireysel emeklilik, hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası alanlarında yenilikçi ürünleriyle Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank ile işbirliği bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve kurumsal projeler ekibi ile hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türk turizmine Netflix etkisi!

ABD’den Hindistan’a 8 farklı ülkede gerçekleştirilen bir kamuoyu araştırması, dizi ve film sektörünün Türkiye’nin turizmine sağladığı katkıyı somut verilerle ortaya koydu. Elde edilen verilere göre, Netflix üzerinden Türk yapımlarını izleyen kişilerin Türkiye’ye turist olarak gelme ihtimali, izlemeyenlerin iki katından daha fazla. “Netflix’te karşıma çıkmasaydı Türk yapımlarını izlemezdim” diyenlerin oranı ise […]

Subscribe US Now

Betboo