AUTOMECHANİKA ISTANBUL, IBISCONNECT TURKEY İLE İLK KEZ DİJİTAL ORTAMDA

KOBİ Postası

Automechanika Istanbul’un partnerliği ile IBISConnect Turkey Online Etkinliği, 7 Ekim’de gerçekleşiyor.


Bir önceki 23 Ekim 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen IBIS Turkey konferansı, global pandemi sebebiyle bu yıl dijital ortamda IBISConnect Turkey adı ile düzenleniyor. 7 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek online etkinlikte Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul ilk kez dijital olarak etkinliğin partnerlerinden biri olarak yer alıyor.


7 Ekim 2020 Çarşamba günü 10:00 – 13:00 (TSİ) saatleri arasında üç saatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği’nde IBIS’ten Robert Snook moderatörlüğünde GiPA UK Genel Müdürü Quentin Le Hetet, Ak Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel, Başbuğ Group Yönetici Ortağı Halit Başbuğ, Elite Bodyshop Solutions kurucusu David Luehr, Adizes Institute ülke temsilcisi Ayhan Dayıoğlu ve Ford Otosan Satış ve İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Saygın Çakır konuşmacı olarak Türkiye ve dünya otomotiv satış sonrası pazarı, tedarik zinciri ve hasar tamir sektörü hakkında görüşlerini izleyicilere aktaracaklar.


Automechanika İstanbul İlk Kez Dijital Ortamda
Ziyaretçiler etkinlik sırasında ayrıca Automechanika Istanbul fuarı ile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak için ilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaret edebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

INNOVATE21ST RETAİL & PROPTECH PROGRAMI SONUÇLANDI   GİRİŞİMLERE 450 BİN DOLAR’LIK DESTEK SAĞLANACAK

idacapital tarafından geliştirilen, Akiş GYO liderliğinde, Akkök Holding iş birliğiyle yürütülen perakende alanında dijital çözümler sunan girişimlere yönelik ‘Innovate21st Yatırım ve İvmelendirme Programı’ kapsamında 90 girişimin başvuruları değerlendirildi. Program sonunda seçilen 3 girişim; Pulpo AR, Park Palet ve Navlungo, ivmelendirme programından faydalanacak. Seçilen start-up’lara ayrıca 450 bin dolarlık destek sağlanacak. […]

Subscribe US Now