AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanlığı görevine Serkan Barış atandı

kobipostasi

2002 yılından beri AstraZeneca’da görev yapan ve 5 yıldır Yönetim Kurulu üyesi olan Serkan Barış, vekaleten AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı olarak atandı.
İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan ve daha önce Deva Holding ve Bayer’de pazarlama rollerinde görev almış olan Serkan Barış, 2002 yılından bu yana AstraZeneca’nın tanıtım faaliyetlerinde bulunduğu tüm tedavi alanlarında farklı görev ve pozisyonlarda çalıştı. AstraZeneca Türkiye’de Ürün Yöneticiliği, Grup Ürün Yöneticiliği, Pazarlama Müdürlüğü, Pazarlama Direktörlüğü, Ticari Satış Kanalları Direktörlüğü ve İş Birimi Direktörlüğü yapan Serkan Barış’ın vekaleten aldığı yeni görevi AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanlığı oldu. Serkan Barış bu görevinde AstraZeneca’nın hasta odaklı yaklaşımına uygun şekilde karşılanmamış tedavi ihtiyaçlarına çözümler getirecek yenilikçi projeler için çalışacak, tüm resmi konularda ve yetki limitlerinde Ülke Başkanı görevlerine sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Cenk Eren'den eğlenceli sahne

Şarkıcı gece boyunca yorumladığı şarkılar ile kendisini dinlemeye gelen tatilcilere keyifli saatler yaşattı.Cuma geceleri Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de sahne alan Cenk Eren’i dinlemeye gelenler arasında Jale Öztarhan, Semra Tümay, Bilge Eren, Hülya Aşık ve Sibel Vatandost gibi cemiyet hayatının sevilen isimleri vardı. Semra Tümay 50. Evlilik yıldönümü pastasını Cenk […]

Subscribe US Now

Betboo