Aroma, 10. Juiceful İstanbul Summit’te Doğallıktan Gelen Lezzetlerini Sundu

kobipostasi

Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından Uluslararası Meyve ve Sebze Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU) ile Avrupa meyve suyu sektöründe rekabeti ve kalite kontrolünü sağlamak amacıyla çalışan öz denetim kuruluşu SGF (Secure-Global-Fair) Eurasia Roadshow işbirliği ile 5 Eylül’de gerçekleştirilen 10. İstanbul Juiceful Summit, dünyanın farklı ülkelerinden gelen uzmanları ve sektör temsilcilerini ağırladı.

Türkiye’nin ilk meyve suyu markalarından olan Aroma, “%100 Meyve Suyu” ürün grubuyla 10. Juiceful Summit’te yer aldı. Türkiye’de %100 meyve suyu kategorisinde ilk üretimi yapan meyve suyu firmalarından olan Aroma, geniş ürün yelpazesindeki lezzetleri katılımcılarla buluşturdu. %100 meyve suyu kategorisinde yer alan ürünlerinde; ilave şeker, koruyucu ve katkı maddeleri yer almamaktadır.

Tohumdan üretime, üretimden dağıtım noktasına kadar her aşamada, dalından koparılan meyvenin kalite ve lezzetinin korunması için çalışan Aroma, 1968 yılından bu yana tüketicilerine doğal ve lezzetli meyve suları sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Okyanuslardaki 3 bin kilometrekarelik alanın temizliğine TikTok'tan destek

Ünlü oyuncu Shailene Woodley de TikTok üzerinden #DenizleriKoruyalım kampanyasına destek verdi. Dünyanın en çok tercih edilen kısa video uygulaması TikTok, uluslarası bir çevre koruma örgütü olan Conservation International’la birlikte bir kampanya başlattı.#DenizleriKoruyalım etiketiyle düzenlenen kampanya, yaratıcı kısa videolar aracılığıyla okyanusların dünya ekosistemindeki önemine ve gelecek nesiller için korunması gerektiğine dikkat çekiyor. […]

Subscribe US Now

Betboo