Arçelik Imperium Süpürge, tozlara hükmediyor

admin

Arçelik Imperium elektrik süpürgesi, üstün toz toplama, toz tutma performansı ve çok pratik temizleme haznesiyle ev teknolojilerine yenilik getiriyor. A enerji sınıfı, A sınıfı zemin temizliği ve A sınıfı toz tutma özellikleriyle üstün temizlik sunan Imperium süpürgenin anti-statik özelliği sayesinde toz haznesine tozların yapışması engelleniyor ve kolayca temizlenmesi sağlanıyor. *Hepa 13 filtresi sayesinde tozların %99,98’ini tutan üründe toz haznesinin tek düğme ile alttan açılması da kullanım kolaylığı sunuyor. Arçelik tek elle toz haznesi sökme ve temizleme teknolojisi ile kullanıcıların en büyük sorunlarından birine de çözüm getirmiş oluyor.

12 metre kullanım yarıçapı sayesinde priz değiştirmeden maksimum yüzeyde temizlik imkanı sunan üründe ışıklı toz dolum göstergesi, metal teleskobik uzatma borusu ile yatay ve dikey park etme özelliği de bulunuyor. Manevrayı kolaylaştıran ve rahatça kullanım sağlayan iki gizli tekere sahip Air Vortex® II fırçası bulunan Arçelik Imperium süpürge, dar ağızlı uç, geniş ağızlı uç, mobilyalar için fırça vakum aparatı ve 9 metre kablosu ile de hayatı oldukça kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Novo Nordisk Üst Üste Beşinci Kez ‘En Etik Şirketler” Listesine Girdi

EDMER tarafından yapılan ve katılımcıların etik değerler ve iş ahlakı, itibar yönetimi, kurumsal yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk, uyum yönetimi, liderlik ve yaratıcılıktan oluşan altı kategorideki 80 EDMER kriteriyle değerlendirildiği çalışmayla Novo Nordisk, “ETİKA 2016 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünün sahibi oldu. Daha önce dört kez ödülün sahibi olan Novo Nordisk, […]

Subscribe US Now

Betboo