Arçelik, Gurme Çay Makinesi ile 1.Uluslararası Çay Festivali’nde ziyaretçilerini ağırlıyor

kobipostasi

Yenilikçi teknolojilerle tüketicilerin hayatında fark yaratan, Türkiye’nin inovasyon alanındaki lider şirketi Arçelik, 29-30 Nisan tarihlerinde Haydarpaşa Gar’ında gerçekleşecek 1. Uluslararası Çay Festivali’nde çay severlerle buluşuyor. Arçelik, Türk usulü demleme çay lezzeti sunan Gurme Çay Makinesini etkinlik alanında oluşturulacak çay bahçesinde ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Ziyaretçiler, çay bahçesinin girişinde konumlandırılacak ‘Aşk İle Yap’ totemiyle de Arçelik hatırası için fotoğraf çektirebiliyorlar.

Arçelik K 3284 Gurme Çay Makinesi

Özel demleme tekniği ve teknolojisiyle eşsiz bir çay keyfi yaşatmak için tasarlanan Gurme Çay Makinesi zamanlama fonksiyonu ile çayınızı istediğiniz saatte hazırlıyor. Farklı modlarıyla, birçok çay türünü kendi ideal sıcaklıklarında demleyebilen bu ürün, hafif, normal ve sert olmak üzere kişiye özel lezzet seçimi sunuyor. Ürün, özel su transfer sistemiyle otomatik demleme ve özel filtre sistemiyle de daha berrak çay demleme özelliğine sahip. Ürünün fiyatı 635 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yemeksepeti’nin başarı öyküsü Harvard Business School’da ders oldu

Yemeksepeti’nin başarı hikayesi, yönetim bilimleri alanında dünyanın önde gelen üniversitelerinden Harvard Business School’da (HBS) ders olarak işlenmeye başladı. Böylece Türkiye’den çıkan bir internet şirketi ilk kez, yaratıcı uygulamaları ve yenilikçi metotlarıyla ses getiren markaların hikayelerinin öğrencilerle paylaşıldığı HBS’un örnek vakaları arasında yer almış oldu. HBS Profesörü William Kerr tarafından yürütülen […]

Subscribe US Now

Betboo