Aracınızda sertifikasız ürün kullanmayın

admin

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ve otomotiv pazarının kaliteli ürünlere kolayca erişebilmesi için çalışan OSRAM, sürücüleri düşük kaliteli ve sertifikasız ürünleri kullanmamaları konusunda uyarıyor. E sertifikası bulunmayan, araçlarda kullanımı yasak olan far ve lambaların, standartlarla belirlenmiş minimum güvenlik özelliklerini içermediğine değinen OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü, “Testlerden geçmemiş, onay belgesi olmayan ürünleri kullanmak hem kendi hem de trafikteki diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atmanıza ve büyük maddi kayıplara yol açabiliyor” dedi.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden OSRAM, yol ve sürüş güvenliğiyle ilgili konularda sürücüleri bilgilendirmeye devam ediyor. ECE onayı bulunmayan aydınlatma ekipmanlarının trafikte sürücü ve araçlar için birçok tehlike barındırdığına değinen OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü, kullanıcıları ürün alırken ECE onayının olup olmadığını kontrol etmeleri konusunda uyarıyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tavuk Dünyası akılalmaz lezzetleriyle şimdi de İstanbul Kazasker’de

Tavuk Dünyası, şehrin farklı birçok noktasında bulunan 70’ten fazla restoranlarına yenilerini ekleyerek konuklarına eşsiz lezzet deneyimleri yaşatmayı sürdürüyor. Tavuk Dünyası İstanbul Anadolu yakasındaki en yeni lezzet noktasını Kazasker’de hizmete açtı. İlk şubesini 2012 yılında İstanbul Sürreyapaşa’da açan Tavuk Dünyası, Türkiye’nin 50’den fazla şehrinde olduğu gibi, İstanbul’daki yeni restoran yatırımlarında da […]

Subscribe US Now

Betboo