Annenizin hayali ayakkabıysa

admin

Hayalinizdeki ayakkabıyı en küçük ayrıntısına kadar tasarlamayı mümkün kılan “İnci Atölye”, Anneler Günü için özel bir hediye alternatifi oluyor.

Günün trendlerine göre farklılaşan moda beklentilerini, zengin ürün çeşitliliğiyle karşılayan İnci Deri, “İnci Atölye” ile özel günlerde sevdiklerinize farklı bir hediye verme fırsatı sunuyor.

İnci Deri’nin 100. yıla özel olarak hazırladığı seçili “İnci Atölye”mağazalarını ziyaret eden modaseverler, birçok renk arasından özel olarak yapılan seçimler kapsamında, Anneler Günü için en özel ayakkabıyı tasarlıyor.

İnci Atölye’de annelerinize özel üretilecek ayakkabının rengini, derisini ve iç astarını seçtikten sonra stiletto’larda topuk boyuna karar verebilir ve ayakkabının altına dilediğiniz harfleri yazarak Anneler Günü’ne özel hazırladığınız bu tasarımı tamamlayabilirsiniz.

Anneler Günü’nde, annelerinizi hem mutlu edecek, hem de ayrıcalıklı hissettirecek hediyenizi, “İnci Atölye’de” kendiniz tasarlayabilir ya da “İnci Atölye Hediye Kartı” ile bu farklı deneyimi onun da yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karsan amiral gemisi Yeni Jest+’yı tanıttı

Kuruluşunun 50. yılını geride bırakan ve Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, ailesinin en son üyesi yeni Jest+’yı görücüye çıkardı. Tamamen yeni bir model olarak ülkemizin şehir içi toplu ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Jest’i ilk kez 2013 […]

Subscribe US Now

Betboo