Anekdot.com.tr yayın hayatına başladı

admin

Anekdot.com.tr, dijital dünyaya farklı bir kapı açıyor: “Anekdotlar”

İnsanlara kendilerini geliştirme gayretlerine faydalı anekdotlar sunarak destek olmayı amaçlayan Anekdot.com.tr; iş dünyasına, tarih, siyaset, kültür-sanat ve spor meraklılarına sesleniyor.

Anekdot.com.tr’de, her gün iş dünyasıyla, tarih, siyaset, kültür-sanat ve sporla ilgili yaşanmış, bazen şaşıracağınız, bazen güleceğiniz anıları okuyabileceksiniz.

Anekdot.com.tr ayrıca adını tarihe yazdırmış ünlü kişilerin hayata ve iş hayatına yönelik bilgilendirici söz ve notları ile bazı popüler iş kitaplarının özetlerine de ulaşmanızı sağlıyor.

Anekdot.com.tr, tüm içeriklerini resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşıyor.

Anekdot.com.tr kurucusu ve editörü Doğan Selçuk kobipostası’na yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gerek yayımlanmış kitaplardan istifade ederek, gerekse de iş insanları ve profesyonellerden dinleyerek iş dünyası anekdotları topluyor, bu yolla bir toplumsal hafıza arşivi oluşturmaya çalışıyoruz. Bu anekdotlarla özellikle genç neslin ilham almasını, ders çıkarmasını, farklı örneklerle iş hayatını daha iyi anlamasını ve öğrenmesini amaçlıyoruz.”

Anekdot.com.tr’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Facebook

https://www.facebook.com/anekdot.com.tr

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/anekdot.com.tr/

Linkedin

https://www.linkedin.com/company/anekdot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Paradise İstanbul Emlak Zirvesi ile 15 milyon dolarlık iş hacmi hedefleniyor

Gayrimenkul sahibi yabancılara sağlanan vatandaşlık hakkı için gerekli taşınmaz bedelinin 1 milyon dolardan 250 bin dolara düşürülmesi ile konut satışları da arttı. Satışların, yaklaşık olarak yüzde 39’u bu dönemde gerçekleşti. Yabancılara yapılan konut satışlarında ilk sırayı 14 bin 270 adet konut ile İstanbul, ikinci sırayı 7 bin 938 adet konut […]

Subscribe US Now