ANADOLUBANK, YERLİ ÇİFTÇİNİN YANINDA

kobipostasi

Tarım bankacılığı alanında yaklaşık 12 yıldır sektöre katkıları ve iş birlikleri ile milli üretim ve üreticiyi destekleyen Anadolubank, 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı. Rekabetçi koşullarda üreticinin yanında olmak ve iş birliklerini kuvvetlendirmek amacıyla fuar katılımını gerçekleştiren banka, değişen ve gelişen finansal ürünleri ziyaretçilere tanıttı.

Uluslararası rekabette yerli çiftçilerin yanında olan Anadolubank, Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise ilk dört büyük tarım fuarından biri olan 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı.

“Çiftçimizin her zaman yanındayız”

Anadolubank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı İlhan Küçükahmetler, fuar katılımı hakkında şunları kaydetti:

“Anadolubank tarım bankacılığı iş kolunda sektöre katkılarımız ve iş birliklerimiz ile tarım faaliyetlerini desteklemekteyiz. Bu misyonla değişen ve gelişen finansal ürünleri tanıtmak, üreticinin finansal maliyetlerine rekabetçi koşullarda yanında durabilmek, iletişimi ve iş birliğini kuvvetlendirmek adına bu tür vasıflı ve katılımı yüksek fuarlarda yer alıyoruz. Çiftçimizin; rekabete uygun koşullarda desteklenmesi, uluslararası rekabette güçlendirilmesi ve tarımın teknik modernizasyonunun sağlanması yolunda her zaman yanındayız. ”

 “Rahat ödeme kredi planlarıyla üreticimize destek oluyoruz”

Tarım Bankacılığı ve finansmanının teknik ve özel olarak analiz edilmesi kapsamında üretim maliyetlerini doğru yorumlayan deneyimli personeller ile çalıştıklarını ifade eden Küçükahmetler, “Türkiye’de tarım sektöründe bankacılık hizmetlerinden yeteri kadar yararlanılması çerçevesinde ihtiyaçları test edip, üreticiye doğru çözümler sunulması önemli bir misyonumuz. Tarımsal işletme kredilerinin ödenebilme kapasitesinin ölçülmesi ve rahat ödeme kredi planlarıyla üreticimize destek oluyoruz. Bu doğrultuda, fuarda; Tarım POS, mobil bankacılık uygulamaları, internet bankacılığı, ötelemeli alışveriş kredi limitleri, otomatik ödeme sistemleri, özel protokoller ile düşük maliyetli kredileri üreticinin hizmetine sunduk” dedi.

Fuara 950 firma katıldı, 300 bin kişi ziyaret etti

Küçükahmetler, fuar hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti: “Dünyada tarımdaki gelişmeleri ve üreticinin büyüyen fırsatlarının görüldüğü ve tecrübe kazanıldığı bu tip fuarlar sadece Türkiye için değil dünyadaki gıda güvenliği için de çok önemli bir organizasyondur. Fuar 300 bine yakın ziyaretçi ile dünyada tarımın ve gıdanın ne kadar önemli olduğunun ciddi bir kanıtıdır. Geleceğin sektörü tarım olması sebebiyle bu tür fuarlara ilgi her geçen yıl daha da artacaktır.”

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli bankası Anadolubank, tarım bankacılığı alanlanında verdiği hizmetler ile milli üretimi desteklemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sanayiciler, Avrupa’ya daha kolay açılmak için Shumen ile ilgileniyor

Avrupa Birliği üyesi Bulgaristan, yeni cazibe merkezi olarak Shumen’i seçti. Şehirde kurulan Endüstriyel Park, Türkiye’ye 3 saat mesafede. Verginin yüzde 10 ve kurun sabit olması Türk yatırımcıları cezbediyor Bulgaristan’ın Shumen şehrinde kurulan Endüstriyel Park, Türk yatırımcıları bilgilendirmek için İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İSİFED) üyeleri ile bir araya […]

Subscribe US Now