Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’nda inşaatın geleceği konuşulacak

admin

İnşaat sektörü, start-up bakış açısı ve çevik yaklaşımlarla değişimi yakalıyor ve geleceğini yeniden şekillendiriyor. Sektördeki son gelişmeler, 27-28 Ağustos’da düzenlenecek Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’nda ele alınıyor. Zirve, İnşaat Sektörünün Geleceği ve Dijitalleşme Paneliyle açılıyor.

Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği’nin çevirim içi ortamda düzenlemekte olduğu Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’nda açılış panelinin moderatörlüğünü yapan Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu ve İstanbul Proje Yönetim Derneği – Yönetimde Farklı Yaklaşımlar İlgi Grubu Lideri Demet Demirer, sektörün tüm paydaşlarını bu geniş kapsamlı zirveye katılmaya davet etti. Demirer “Start-up bakış açısı ile birçok sektörde oyunun kuralları yeniden yazıldı. İnşaat Sektörü ise start-up’lardan yeterince yararlanamadı. İnşaat sektörüne yönelik çözüm geliştiren start-up kurucuları da bu oturumda gelişmeleri anlatacak. İnşaat sektöründeki değişim ve ilerleme potansiyeli konuşulacak.  Dünyadaki gelişmeler ve Türk inşaat sektörünün konumu değerlendirilecek” dedi.

Panele, İPYD Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Selen, Optio Stüdyo kurucu ortağı Ufuk Baydilek, BIMMADE kurucusu Serdar Birden ve Architicket Kurucu Ortağı Bora Yiğit Şentürk katılacak.  Sektörün geleceğinde sosyal girişimcilik, yapay zeka, veri madenciliği, nesnelerin interneti, yapı bilgi modellemesi (BIM), akıllı bina sistemleri gibi yeni kavramların yeri ve önemi konuşulacak.

Zirvede ayrıca Demet Demirer’in “İnşaat Sektöründe Çevik Dönüşüm” sunumu ile sektörün değişimden yeni fırsatlar yaratarak çıkması, değişen müşteri ihtiyaçları, takım anlayışı ve değişimden fırsat yaratma odaklı yönetim yaklaşımları değerlendirilecek.

Zirve Kamu Bilişim Derneği Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DAF'IN TARİHİ!

Tarihçesinden bahsetmeden önce, Daf ve diğer benzeri vurmalı çalgıların, kökenlerinden veya ilk olarak nasıl ortaya çıktıklarından emin olamayacağımız kadar eski ve kadim olduklarını belirtmekte fayda var. En eski kaynaklar bile ne zaman ortaya çıktıklarını tam olarak işaret etmezler. Tüm bu kadim enstrümanlar arasında Daf daha yakın bir tarihe sahiptir ve […]

Subscribe US Now

Betboo