Amerikan rüyası siteleri çökertti

admin

Vize Derneği (VİZEDER) Dijital Pazarlama Müdürü Emre Beyaz yaptığı açıklamada, 20-30 milyon kişinin girmeye çalıştığı Dv Lottery resmi sitesine 13 saat boyunca ulaşılamadığını, uygulamanın çöktüğünü söyledi. Beyaz, özelikle kesin sonuçların açıklandığı 19:00 – 06:00 saatleri arasında müthiş bir trafiğin yaşandığını; sonuçları öğrenmek isteyen Green Card adaylarının saatlerce siteye hiçbir şekilde ulaşamadığını belirtti.

YEREL SİTELER DE ÇÖKTÜ

Resmi siteye ulaşamayan insanların yerel olarak hizmet veren Green Card danışmanlık firmalarına akın ettiğini belirten Beyaz, bu durumun alt yapısı yetersiz sitelerin çökmesine yol açtığını söyledi.

VİZEDER olarak kendilerinin aylar öncesinden bu yoğunluğa hazırlık yaptığını belirten Beyaz; dernek sitesi üzerinden Green Card talihlilerinin isteklerine en hızlı şekilde cevap verdiklerini ifade etti.

VİZEDER ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR

Beyaz, vatandaşların Green Card durumunu ve başvuru için gerekli olan konfirmasyon numaralarını bulmaları konusunda http://www.vizeder.org adresindeki web sitesinden ücretsiz şekilde faydalanabilecekleri sistemler bulunduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yazılım ustaları sahibinden.com’da bir araya geliyo

sahibinden.com sponsorluğunda ve ev sahipliğinde 10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek ilk etkinlik, yazılım dünyasının en kritik kavramlarından güvenlik ve kriptografi üzerine olacak. İlk etkinliğin konuğu, Türkiye’de yazılım dünyasının önemli isimlerinden Gökhan Şengün, yazılımda güvenlik hakkında birikimini katılımcılarla paylaşacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için https://www.meetup.com/Software-Craftsmanship-Turkey/events/239308678/ adresinin ziyaret […]

Subscribe US Now

Betboo Porno