Amanda Cerny yatak odasını Alfemo’dan aldı

admin

Kaliteden ödün vermeyen teknolojisi ve özgün tasarımlı ürünleri ile 20 yıldır mobilya pazarının trendlerini belirleyen Alfemo, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk mağazasını yıldızlar şehri olarak bilinen Los Angeles’ta hizmete açtı. Hollywood’a 15 dakikalık mesafede ve Beverly Hills’in en işlek caddelerinden birinde yer alan Alfemo’nun yeni mağazasının açılış törenine ünlü Amerikalı Aktrist Amanda Cerny, Los Angeles Başkonsolosu Raife Gülru Gezer, Los Angeles Ticaret Müşaviri Mine Çağlar Cost ve Alfemo Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu katıldı.

Amanda Cerny Yatak Odasını Alfemo’dan Aldı

Kısa süre içerisinde Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Amerikalı aktrist Amanda Cerny, Alfemo’nun Los Angeles’taki yeni mağazasının açılışına katıldı. Alfemo’nun tasarımlarına duyduğu hayranlığı dile getiren ünlü aktrist Amanda Cerny, açılışın ardından mağazayı gezerek kendisi için yatak odası takımı satın aldı.

Los Angelas mağazasının açılış töreninde konuşma yapan Alfemo Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu, “5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan mağaza ağımızın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk mağazasını ülkenin kalbi olan Los Angeles’ta açtık. Hedefimiz Amerika Birleşik Devletleri’nin tüm eyaletlerinde Alfemo mağazaları açmaktır” dedi.

Türkiye genelinde 150’ye yakın bayisi ile hizmet veren Alfemo’nun 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 konsept mağazası ve 105 satış noktası bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netaş 50. yılını büyük bir coşkuyla kutladı

Türkiye’nin dijital geleceğinin mimarı Netaş, büyük bir gururla ve coşkuyla 50. yıldönümünü kutladı. 6 Mayıs Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleşen kutlamada MFÖ, en sevilen şarkılarını Netaşlılar için söyledi. Kutlamaya Türkiye iş dünyasının liderleri, Netaş iş ortakları ve paydaşları, basının önde gelen isimleri, Netaş yönetim kurulu ve Netaş çalışanları katıldı. Netaş […]

Subscribe US Now

Betboo