Alternatif Bank’tan %13’e varan faiz oranıyla VOV+ Hesap

admin

Alternatif Bank, Türk lirası birikimlerini %13’e varan cazip faiz oranıyla değerlendirmek isteyenlere esnekliğiyle öne çıkan yeni mevduat ürünü VOV+ Hesap’ı sunuyor.

VOV+ Hesap’tan yararlanmak isteyenler, Türk lirası için ilk 90 gün geçerli olan %12 Hoş Geldin faizinin yanı sıra fatura ödeme talimatı, kredi kartı, sigorta ve Kredili Mevduat Hesabı (Ekstra Hesap) ürünlerini kullanarak her biri için %0,25; toplamda ise %1’e varan ek faiz kazanıyor. VOV+ Hesap sahipleri vadesini bozmadan istedikleri zaman hesaplarına para yatırıp çekebiliyor.

Cazip faiz oranı ve esnekliğiyle öne çıkan VOV+ Hesap’tan faydalanmak isteyen mevduat sahipleri,hesap açılışlarını Alternatif Bank şubelerinden gerçekleştirebilirken, ürünle ilgili detaylı bilgiye bankanın web sitesinden ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hibrit eğitim için gerekli tüm kırtasiye ürünleri Metro Türkiye raflarında!

Milyonlarca öğrenci uzun bir aradan sonra okula dönüş hazırlığı yaparken hibrit eğitim modeli nedeniyle ihtiyaçlar da değişti. Metro Türkiye, bu yıl çocuklarımızın hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim ihtiyaçlarını düşünerek tüm hazırlıklarını tamamladı. Buna göre uzaktan eğitim ihtiyaçları ve evlerde daha iyi çalışma ortamları için ergonomik koltuk, masa, kitaplık […]

Subscribe US Now

Betboo