Aktif Bank’ın yenilikçi çözümlerine ödül yağmuru

admin

Geniş hizmet ağı ve yenilikçi uygulamalarıyla farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştiren Aktif Bank, uluslararası kuruluşlar ve yayınlar tarafından ödül almaya devam ediyor. Sektöre kazandırdığı yenilikçi ürün ve hizmetler sonucunda dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking & Finance Review tarafından Türkiye’nin “ En Yenilikçi Yatırım Bankası” olarak seçildi.

Aktif Bank ayrıca Ağustos 2016 yılında gerçekleştirdiği “20 milyon USD’lik Murabaha” anlaşmasıyla Bonds & Loans Türkiye tarafından her yıl düzenlenen yarışmada “İslami Finansman” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Banka, bu ödüllerin yanı sıra dünyanın en saygın ödül organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl Las Vegas’da 11.si düzenlenen “The Stevie Awards”da “IVR veya Web Servis Çözümü – Yeni Versiyon” kategorisinde “Passolig Kart IVR İyileştirme Projesi” ileödül kazandı.

Aktif Bank başarılarının bir yansıması olarak son 6 yılda uluslararası birçok organizasyon tarafından toplam da 107 adet uluslararası ödüle layık görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Greeneco’dan istihdam ve yatırım atağı

Türkiye’deki artan enerji ihtiyacının; ithal girdiye ihtiyaç duymaksızın çevreci, yerli ve yenilenebilir kaynaklarla karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla Saray Holding ve Acarsan Holding ortaklığı ile kurulan Greeneco Enerji, yatırımlarına devam ediyor. 2012 yılında, 110 milyon Dolar değerinde çevreci bir proje olarak yola çıkan ve o tarihten bu yana sektöre düzenli olarak […]

Subscribe US Now

Betboo