Akkök Holding’ten kamuoyu açıklaması

admin

Akkök Holding, koronavirüs ile topyekun mücadelenin sürdüğü bu zorlu süreçte istihdamı koruyacağına yönelik kamuoyuna bilgilendirme yaptı. Açıklama şöyle:

“Kamuoyunun bilgisine,

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve pandemi haline gelen Covid-19 küresel tehdidine karşı devletimizin tüm kurum ve kuruluşları başta olmak üzere, sağlık çalışanlarımız, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımız topyekûn bir mücadele ruhuyla hareket etmektedir.

Akkök Holding olarak tüm şirketlerimizle birlikte biz de, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda hem çalışanlarımızın, hem de toplumun sağlığına gösterdiğimiz hassasiyetle gerekli tüm tedbirleri en üst seviyede aldık.

Akkök Holding, kurulduğu 1952 yılından bugüne kadar insan odaklı yönetim anlayışıyla, faaliyet gösterdiği kimya, enerji, gayrimenkul, tekstil ve hizmet sektörlerindeki başarılarıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı öncelikli misyon edinmiştir.

Bu net ve değişmez duruşumuzun gereği olarak, yaşadığımız bu zor günlerde atacağımız her türlü adımın ehemmiyetinin ve sorumluluğunun farkındayız. Azim ve bağlılıkla görevlerini sürdüren çalışanlarımızı Akkök Holding ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. Buradan yola çıkarak; devletimizin sunduğu imkanlardan da yararlanarak istihdamı koruyacağımızı kamuoyuna duyururuz.

Bu vesileyle, çalışanlarımızın emeklerinin her zamankinden daha kıymetli hale geldiğine dikkat çeker, faaliyetlerimizin sürdürülmesinde gösterdikleri takdire şayan fedakarlıkları için de teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımla,

Ahmet Dördüncü

İcra Kurulu Başkanı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

YILDIZ HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ ÜLKER'DEN COVID-19 AÇIKLAMASI

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, çalışanlarına ve kamuoyuna COVID-19 pandemisiyle ilgili üretim süreçleri ve destekleri içeren bir açıklama yaptı. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker’in kamuoyu açıklaması: Tüm insanlık olağanüstü günlerden geçiyor. Ülkemizin de içinde bulunduğu COVID-19 (koronavirüs) felaketine karşı hep birlikte büyük bir mücadele içindeyiz. Bu […]

Subscribe US Now