Akıllı şehirlerin geleceği İstanbul’da konuşulacak

admin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi uluslararası dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. 15-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “WorldCities Expo İstanbul’ etkinliğinde teknoloji ve şehircilik entegrasyonunu metropollere taşıyarak geleceğin kent modeline yön veren dünyanın öncü kurum, kuruluş ve ülke temsilcileri bir araya geliyor. Geleceğin akıllı şehirlerine dönüşümün tüm boyutlarıyla ele alınacağı WorldCities Expo İstanbul’da küresel teknolojiye yön veren Steve Jobs’la beraber Apple’ıkuran Steve Wozniak ve Intellectual Ventures mucitlerinden dünyaca ünlü teknoloji fütüristi Pablos Holman da yer alıyor.

İstanbul gibi dünyanın en gözde metropolleri gelişen teknolojiyle birlikte akıllı şehirlere dönüşürken, bu değişimin öncüleri World Cities Expo İstanbul’da “Akıllı Şehir” kavramını farklı deneyim ve bakış açılarıyla yeniden ele alıyor. Steve Wozniak ve Pablos Holman gibi dünyaca ünlü konuşmacıların yer alacağı dev organizasyonda 3 gün boyunca akıllı şehirciliğin geleceğine dair birbirinden önemli oturum ve paneller gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kartal bölgesi yatırımcının yüzünü güldürdü

1990’lı yılların başına kadar önemli bir sanayi havzası konumunda olan Kartal bölgesi, sanayinin ağırlıklı olarak Gebze’ye taşınmasıyla konut yatırımcılarının yeni cazibe merkezi haline geldi. Sanayi yapılaşmalarının bölgeden çekilmesi, Osmangazi Köprüsü’nün açılması, Marmaray, metro, deniz otobüsü gibi ulaşım merkezlerinin tam merkezinde olmasıyla yatırımcıların yeni gözdesi haline gelen Kartal, amortisman süresinin 18 […]

Subscribe US Now

Betboo