Akfen GYO Avrupa İş Ödülleri’nde Ulusal Şampiyon seçildi

kobipostasi

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 2013-2014 yılı Avrupa İş Ödülleri’nin ilk aşamasında Ulusal Şampiyon seçildi. Akfen GYO yarışmanın ikinci aşaması olan Onur Kurdelası (Ruban d’Honneur) için yarışacak.

Akhen GYO’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de hızla büyüyen şehir otelciliği konseptine odaklı ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Akfen GYO, 2013-2014 yılı Avrupa İş Ödülleri’nin ilk aşamasında Ulusal Şampiyon seçilerek, yarışmanın ikinci aşamasında Onur Kurdelası için yarışmaya hak kazandı.

Alanında yenilikler üretebilen ve ticari başarı göstermiş, sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan kuruluşları desteklemeyi amaç edinen ödüllerin kazananları, Nisan 2014’te belirlenecek. Yarışmada, katılımcı kuruluşların inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilir başarı kriterleri göz önünde bulundurulacak. Politikacılar, akademisyenler, medya ve iş çevreleri tarafından kazananların belirleneceği ödüllerde halk oyu da belirleyici olacak.

Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Avrupa’nın en iyilerinin yer aldığı böyle büyük bir organizasyonda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Türkiye’nin şehir otelciliğinde ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak iş modelimizi ve yatırımlarımızı her zaman yüksek standartta tutuyoruz. Avrupa İş Ödülleri gibi ödüller bizi bu anlamda teşvik ediyor, kararlılığımızı artırıyor” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çilek Mobilya sektöründe en çok ihracat yapan 2. marka oldu

Çilek Mobilya, geçen yıl sektöründe en fazla ihracat yapan 2. marka oldu. Çilek Mobilya açıklamasına göre, İstanbul İhracatçıları Birliği (İİB) 2012’nin başarılı ihracatçılarını ödüllendirdi. Çilek, 2012 yılında sektöründe en çok ihracat yapan 2. marka oldu. Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, ödülü Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın elinden aldı. 5 kıta ve 66 […]

Subscribe US Now

Betboo