Afrika’dan 5 Bin Nitelikli Alıcı CNR’ye Geliyor

admin
Afrika Kıtası için şimdiye kadar kurulan en büyük ticaret platformu olan Export Gateway to Africa Fuarı, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi‘nde, 02-05 Aralık 2020 tarihleri arasında organize edilecek. CNR Holding tarafından hayata geçirilecek fuar, 54 Afrika ülkesinin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek.

Türk ekonomisinin lokomotif sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla Afrikalı alıcıları tek çatı altında buluşturarak benzersiz iş ve networking olanakları sunacak olan fuarda 250’nin üzerinde firma ürün sergileyecek.

Export Gateway to Africa Fuarı’nda Cezayir, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahilleri, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Kamerun, Kenya, Senegal, Tunus, Uganda ve Nijerya başta olmak üzere 54 Afrika ülkesinin tamamından gelecek ziyaretçilerle B2B İkili İş Organizasyonları gerçekleşecek.
  
Siz de markanızı Export Gateway to Africa Fuarı’na taşıyarak:5 binin üzerinde nitelikli alıcı ile tanışabilir,Yeni ortaklar ve bayiler bulabilir,Alım heyeti etkinliklerine katılabilirYeni ihracat kapısı oluşturabilir veya Afrika bölgesine yaptığınız ihracat rakamlarını artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Enerjisa Dağıtım Şirketleri , Sektörün Sorunlarına ‘ İVME ‘ ile Çözüm Üreterek Bir İlke İmza Atacak

Enerjisa Dağıtım Şirketleri tarafından düzenlenen ve Viveka işbirliği ile yürütülecek olan “İVME Hızlandırma Programı” ile enerji endüstrisindeki problemlere çözümler sunacak girişimler enerji sektörüyle buluşacak. Program çerçevesinde, sektördeki mevcut sorunlara çözümler getirilirken, girişimcilerin ürünlerini doğrulamasına ve ölçeklendirmesine de katkı sağlanacak. Girişimciler için programa son başvuru tarihi 20 Eylül. Enerjisa Dağıtım Şirketleri […]

Subscribe US Now

Betboo