Acer Türkiye’de projektör pazarındaki liderliğini koruyor

kobipostasi

2015’in 4. çeyreğinde EMEA’da ve Türkiye’de de 2009’dan bu yana pazar liderliğini koruyan Acer, 2015 yılında %17,8 pazar payıyla yine lider konumda. Acer 2015 yılında EMEA’da; Türkiye, Almanya, Güney Afrika ve Ukrayna’da pazar payı olarak birinci sırada yer alırken, ürün gamına oyunculara özel tasarlanan Predator Z650’nin de eklenmesiyle sektörün en dikkat çeken markası oldu.
Acer’ın, Predator oyuncu projektörlerinden taşınabilir cep projektörlerine, kurumsal ve eğitime yönelik ürünlerden, ev kullanımına uygun 3D projektörlere kadar her kullanıma uygun ürünleri bulunuyor. Günümüz yaşam şartlarına uygun olarak sunduğu yeni teknolojiler sayesinde projeksiyon ürün gamını sürekli genişleterek her ihtiyaca özel çözümler sunuyor. Tüm projeksiyon ürünlerinde en uzun lamba garantisini veren Acer, özel garanti koşullarıyla da her zaman tüketicilerin ürünlerini güvenle kullanmalarını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sanayi üretimi güçlü, ancak büyümede temkinliyiz

İşte Erkan’ın sanayi üretimi yorumu: Türkiye’de Ocak ayı sanayi üretiminin arındırılmış verilerle yıllık bazda yüzde 5,6 artması, sanayide güçlü bir momentuma işaret etmektedir. Beklentiden yüksek gelen Ocak ayı verileri, 2016’nın ilk çeyreği için şimdilik olumlu büyüme sinyalleri vermektedir, ancak devam eden kırılganlıklar neticesinde ekonomide aşağı yönlü risklerin devam ettiğini düşünüyoruz. […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx