6. ULUSAL HERYÖNÜYLE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONGRESİ 7 KASIM PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

admin

Bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan ve Türkiye’ nin kentsel dönüşüm konusunda ilk ve tek ulusal kongresi olan “Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde” kentsel dönüşüm her yönüyle ele alınacak. Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanları, inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcilerinin konuşmacı ve konuk olarak yer alması beklenmekte.

Açılış konuşmalarını Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yapacağı kongreye, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da açılış konuşmalarını yapması ve ödül almaya hak kazanan belediyelere ödüllerini takdim etmek üzere kongreye katılımı bekleniyor.

Ayrıca Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun da konuşmacı olarak katılacağı kongreye birçok il ve ilçenin belediye başkanları da katılacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kahve Dünyası’ndan Sonbaharı Sevdiren Lezzet: Bal Kabaklı Cevizli Dondurma

Lezzetiyle ve rengiyle sonbaharı sevme nedenleri arasında yer alan bal kabağı, Kahve Dünyası’nın maharetli ustalarının elinde tadına doyum olmayan bir dondurmaya dönüştü! Yalnızca 1 – 30 Kasım tarihleri arasında satışa sunulan “Bal Kabaklı Cevizli Dondurma” tüm Kahve Dünyası mağazalarında doğallığın keyfini yaşatıyor. “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay sürpriz […]

Subscribe US Now