25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali için son günler

kobipostasi

s1379402834_25._Kristal_Elma_Festivali_125-28 Eylül tarihleri arasında Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek; reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturacak 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali için geri sayım devam ederken, festival programı da belli oldu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde 4 gün boyunca, 75 etkinlik ve dünya çapında isim yapmış 120 konuşmacının katılımlarıyla gerçekleştirilecek 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali detaylı programına http://www.kristalelmafestivali.com/wp-content/uploads/2013/09/festival-programi.pdf internet adresinden ulaşmak mümkün!

Facebook Global Kreatif Çözümler Direktörü Mark D’Arcy, The Coca Cola Company Başkan Yardımcısı Jonathan Mildenhall, WeTransfer’in kurucusu Nalden, Publicis Groupe Başkanı ve CEO’su Maurice Lévy, Havas Başkanı Mercedes Erra, GroupM Başkanı Dominic Proctor ve Lowe Küresel Yaratıcılık Konseyi Başkanı Jose Miguel Sokoloff gibi ünlü isimlerin birbirinden ilginç oturumlarını yakalamak isteyenler; www.kristalelmafestivali.com internet sitesinden biletlerini alabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Deutsche Bank db-X markets’tan yatırımcılara ücretsiz internet seminerleri

Türkiye’nin ilk varant ve iskontolu sertifika ihraççısı Deutsche Bank db-X markets, yatırımcılara ve piyasa profesyonellerine yönelik ücretsiz internet eğitimlerine devam ediyor. Deutsche Bank db-X markets, internet üzerinden seminer gerçekleştirecek. 18 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen S&P500 ve DAX varantlarının işleyişlerini konu alan eğitimde, S&P500 ve DAX endekslerine dayalı varantlar Borsa İstanbul’da […]

Subscribe US Now

Betboo