22. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Konferansı Brüksel’de Gerçekleşecek

admin

Demokratik süreçlerin geliştirilmesi, desteklenmesi ve sürdürülmesi, karşılıklı bilgi alışverişi ve tecrübe değişimi, demokrasiyi teşvik etmek için tüm sınırların ötesinde işbirliği ve anlayışın desteklenmesi amacıyla gerçekleştirilen konferansta Yunanistan Eski Başbakanı George A. Papandreou, Amerikalı siyasetçi Howard Dean gibi isimler yer alırken Türkiye’den Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Şafak Pavey de konuşmacı olarak yer alacak.

28 Mayıs günü saat 14.00’te Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkanı Marko Rakar ve Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkan Yardımcı Kristina Wilfore katılımıyla yönetim kurulu toplantısı ile başlayacak.

22. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Konferansı’nda yükselen halkçılık, mülteci problemleri, millennial jenerasyonunu anlamak, global halkçılıkta kadın hakları gibi birçok farklı konuda oturumlar da gerçekleştirilecek.

Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği’nin (EAPC) 22’nci buluşmasının organizasyonu, bünyesinde MediaCat ve Digital Age dergilerini ve MediaCat Kitapları gibi markaları bulunduran Kapital Medya’nın kısa süre önce açılan Londra şubesi, tarafından yapılıyor.

Konferansta En İyi Siyasi İletişim Kampanyaları Ödülleri Verilecek

22. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Konferansı bu sene ilk kez düzenlenen Polaris Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak. Global çapta tüm siyasi kampanyaların katılımına açık olan Polaris Ödülleri, tüm kategorilerde kazananların açıklanacağı ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Polaris Ödülleri; saha, bağış toplama, mobil, sosyal medya, radyo kampanyalarından en iyi mizah kullanımına kadar toplam 20 kategoride verilecek.

Adını birçok kâşife yönlerini bulmalarında yardımcı olan Kuzey Yıldızı’ndan alan ve dünyanın herhangi bir yerindeki siyasi iletişim kampanyalarının katılımına açık olması ile de ilk olan yarışmada, kampanya sahibi olan siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının dışında ajanslar, danışmanlar ve uygulama sahipleri de ödül alma fırsatı elde edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Her üç anneden ikisi Anneler Günü'nde hediye bekliyor

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, sosyal anket servisi Poltio üzerinden Anneler Günü’ne özel mayıs ayının başında bir anket düzenledi. Toplam 9702 oyun kullanıldığı anket, Anneler Günü’ne dair beklentilere ışık tuttu. Ankette oy kullanan annelerin yüzde 62’si “Anneler Günü’nde hediye bekler misiniz?” sorusuna “Evet” yanıtı verirken, “Anneler Günü’nde genelde beklediğiniz gibi […]

Subscribe US Now

Betboo