Kurumlar MSA’nın ‘online’ mutfağında motive oluyor

KOBİ Postası
Kurumlar MSA’nın ‘online’ mutfağında motive oluyor Pandemi nedeniyle pek çok kurumsal etkinlik ve eğitim artık yapılamıyor. Bu süreçte ekiplerini motive etmek ve uzaktan da olsa bir araya gelip mutfağı keşfetmek ve keyifli birkaç saat geçirmek isteyen şirketler, Mutfak Sanatları Akademisi’nin online workshop’larına katılıyor. Birbirinden lezzetli menülerin, dünyadan farklı tatların hazırlandığı online workshop’larda, katılımcılara Eğitmen Şef’le birlikte interaktif bir deneyim imkanı da sunuluyor.
İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi nedeniyle pek çok etkinlik durdu. Buna kurumsal eğitimler de dahil. Şirketlerin de uzaktan veya evden çalışmaya geçmesiyle çalışanları bir araya getiren kurumsal etkinlikler de askıya alındı. Ancak Mutfak Sanatları Akademisi, etkinliklerini online ortama taşıyarak grup halinde yemek yapma deneyimi sunuyor.

Online workshop’lar, katılımcıların da şefle birlikte eş zamanlı olarak ilerleyerek evlerinde uygulayacağı uygulayacakları şekilde minimum 15, maksimum 50 kişi için organize edilebiliyor. Workshopta kullanılacak malzemeler, tıpkı MSA mutfaklarındaki workshoplarda olduğu gibi, reçetelere göre ölçülmüş ve porsiyonlanmış şekilde özel paketlerde, MSABOX kutuları ile katılımcıların evlerine etkinlik öncesinde ulaştırılıyor.
Arzu eden kurumlar için sadece demo olarak yani şefin anlattığı ve katılımcıların izleyip daha sonra evlerinde uygulayabildikleri formatta da etkinliğe katılmak mümkün. Kişi sayısı 50 üzerinde olan etkinlikler için de yine demo işleyişinde etkinlik gerçekleşiyor.
Yılbaşı dönenimin de yaklaşmasıyla, aşçılık ve pastacılık konulu içeriklerin yanı sıra yılbaşı özel menüleri içeren online workshop’lar da talep görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Doğan Holding Kurumsal Yatırımcı Buluşması, Türkiye’nin önde gelen yatırım kurumlarının katılımıyla gerçekleşti

Yatırımcılar toplantısında konuşan Doğan Holding CEO’su Çağlar Göğüş: “Pandemi şartlarına rağmen yatırımlarımız planlandığı gibi ilerliyor” Doğan Holding’in pandemi önlemleri çerçevesinde internet üzerinden düzenlediği ‘Yatırımcı İlişkileri Webinar’ına yatırımcılar büyük ilgi gösterdi. […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz