BİTEXEN TEKNOLOJİ İTÜRO LITE’IN ANA SPONSORU OLDU

KOBİ Postası

Bitexen Teknoloji A.Ş. ana sponsorluğunda İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü (OTOKON) tarafından 28-29 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan İTÜRO LITE etkinliği bu yıl online olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, robotik çalışmalar yapan öğrenciler, akademisyenler ve endüstri temsilcilerini bir araya getirecek.

İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alan Bitexen Teknoloji A.Ş., İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü (OTOKON) tarafından organize edilen İTÜRO LITE etkinliğinin ana sponsoru oldu. 28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek İTÜRO LITE etkinliği robotik çalışmalar yapan öğrenciler, akademisyenler ve endüstri temsilcilerini bir araya getirecek. Etkinlik kapsamında robotik ve sağlık teknolojileri gibi alanlarda online seminerler, söyleşiler, paneller ve atölye çalışmaları gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında NASA laboratuvarlarında ve Tesla’da çalışma geçmişi olan Dr. Oktay Arslan “Silikon Vadisi’nden Dünyaya Otonomi Devrimi”ni; İTÜ mezunu mühendis Serhat Selçuk Buçak “İTÜ’den Silikon Vadisi’ne Yükselme” sürecini; Bitexen Teknoloji A.Ş. CEO’su Yahya Tuğyan Erdem ise Bitexen Teknoloji’nin kuruluş hikayesi ve global alandaki faaliyetlerini ele alacak. Etkinlikte Bitexen Teknoloji A.Ş. Araştırma Uzmanı Agâh Selim Sesli dijital varlıklardaki son durumu; Tolga Bizel Dijital Fabrikalar’ı; Yusuf Sarıgöz, Makine Öğrenmesi ve Sosyal Medya Algoritmaları’nı anlatacak. Sağlıkta Teknoloji paneline ise Nevit Dilmen, Nilüfer Köylüoğlu, Tülay Yıldırım, Melih Bulut, Yusuf Yeşil ve Volkan Uyanık katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Paylaşma Günü 1 Aralık’ta kutlanacak

Ülke koordinatörlüğü Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) tarafından yürütülen #PaylaşmaGünü bu sene ilk defa 1 Aralık Salı günü düzenlenecek. Dünyada 70’ten fazla ülkede, daha cömert ve adil bir dünya hedefiyle […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz