Zuchex Sourcing Week Yüzlerce Toplantı ve Yeni İş Bağlantıları ile Sona Erdi

KOBİ Postası
2020 Yılının en büyük online ev ve mutfak eşyaları etkinliği Zuchex Sourcing Week, yüzlerce toplantı ve yeni iş bağlantılarıyla sona erdi… Ürün tedarik sürecine yeni bir bakış açısı getiren Zuchex Sourcing Week, sektörün 2020 yılı içerisinde ihtiyaç duyduğu fırsatları sundu.

200’den fazla sektör lideri ev ve mutfak eşyası üreticisi marka, 5 gün boyunca 92 farklı ülkeden 3500’den fazla alıcıya binlerce yeni ürün sergiledi. Ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin 2020’de yeniden inşa edilmesine yardımcı olan Zuchex Sourcing Week, katılımcı firmalara yeni iş bağlantıları sunarken, satın almacılara ise binlerce yeni ürün sundu.
HOST ISTANBUL – SEKTÖRÜN SIRADAKİ BULUŞMASI

Zuchex Sourcing Week’in sona ermesi ile küresel ev ve mutfak eşyaları sektörü için sıradaki buluşma noktası 25-28 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, HOST Istanbul olacak.

HOST Istanbul 200’den fazla yerli üretici firmayı bir araya getirirken, 4 gün boyunca satın almacılara başka yerde bulamayacakları yeni ürünleri keşfetme fırsatı sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Borusan Otomotiv Motorsport’un Efsane Pilotu İbrahim Okyay, MINI ELECTRIC’i Pistte Test Etti

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu MINI’nin, tamamen elektrikli ilk seri üretim modeli MINI ELECTRIC, Borusan Otomotiv Motorsport’un tecrübeli pilotu İbrahim Okyay’ın pilotajında İzmit Körfez Pisti’nde yeteneklerini sergiledi. Genlerindeki karakteristik MINI […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz