Odeabank’tan Şahane Birikim Günleri

KOBİ Postası

Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, piyasaya sunduğu yeni hizmet ve kampanyaları ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Bankacılık alanında görünenden fazlasını sunan Odeabank, alışveriş çılgınlığının yaşandığı Kasım ayında, “Şahane Birikim Günleri” kampanyasını başlattı.

Odeabank, Kasım ayında başlattığı Şahane Birikim Günleri Kampanyası ile müşterilerini paralarını tek bir kez veya hiç kullanamayacakları ürünlere harcamak yerine, Odeabank’ın avantajlı faiz sunan ürünlerine yatırarak birikim yapmaya davet ediyor.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Odeabank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu, her yıl kasım ayında aşırı tüketimi özendiren kampanyalara karşılık olarak “Şahane Birikim Günleri Kampanyası”nı başlattıklarını belirterek şunları söyledi: “Türkiye daha fazla tasarrufa ihtiyacı olan ülkelerden biridir. Birçok gelişmekte olan ülkede yaşandığı gibi Türkiye için de tasarrufların artırılması kalkınma açısından önem taşımaktadır. Bu önemin temelinde Türkiye’nin ekonomisini büyütmesi için yatırımlara ihtiyaç duyması ve yatırımların finansmanı için kaynak ihtiyacı yatmaktadır. Müşterilerimizin yatırımlarına değer katmayı amaçlayan banka olarak, tasarruf sahiplerinin ihtiyaçları yönünde çözümler üretiyoruz. Odeabank olarak sermaye piyasalarının gelişmesini desteklemeye, bilinçli ve uzun vadeli yatırım tercih eden müşterilerimizi de doğru yatırım araçlarıyla buluşturmayı amaçlıyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Toplam sağlık harcaması 2019'da yüzde 21.7 yükseldi

Toplam sağlık harcaması 2019 yılında bir önceki yıla göre yüzde 21.7 artarak 201 milyar 31 milyon liraya yükseldi. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine göre, hanehalkları tarafından tedavi, ilaç ve benzeri […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz