İŞ İNSANI HÜSEYİN KÖKSAL’DAN 2020 BAŞARI SIRLARI VE 2021 HEDEFLERİ

KOBİ Postası

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDA DURDUK

Yaptığı başarılı çalışmalarla tekstil sektörüne farklı bir bakış açışı getiren Karsal Örme, maddi kazancı ikinci planda bırakarak müşteri memnuniyetine önem veriyor. Dürüst tavrı ve kaliteli ürün ilkesiyle müşterileriyle iletişim kuran firma üretim ve başarısını bu olgu ile sağlamaya devam ediyor.

ÜRETİME AĞIRLIK VERDİK

İçinde bulunduğumuz bu süreçte üretime ağırlık verdik. Finansla ilgili en doğru kararları aldık. 1 yılda yaptığımız planlamalarımızı her ay yapmaya başladık ve üretimle ilgili verimli bir döneme girdik. Hedeflerimizi gelecek nesillere göre sürekli revize ediyoruz. Sağlam adımlarla büyüyerek ilerliyoruz. Erkek üst gruba imalat yapan şirketler arasında ilk üçteyiz. 

2021’DEN BEKLENTİMİZ BÜYÜK!

İnsan yatırımına çok önem veren bir tekstil şirketi olarak dinamik, yenilikçi kendini sürekli revize eden bir ekip ile belli bir sermaye gücüne ulaştık. Yurtdışı pazarımızı büyüterek daha büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Ayrıca yeni girişimcilik hedeflerimiz var.

KARSAL ÖRME YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN KÖKSAL’IN YENİ GİRİŞİMCİLİK HEDEFİ MEDYA!

İş insanı Hüseyin Köksal, ‘‘Tekstilde geldiğimiz noktadan memnunuz. Hızlı planlamalarla sağlıklı adımlar atmaya devam ediyoruz. Medya çok güçlü bir iletişim aracı. Benim hayallerimde ve hedeflerimde olan bir sektör. Farklı yatırım fırsatlarını değerlendirmemize aldık ve medya dünyasına sıcak bakıyorum’ açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İKİNCİ EL ARAÇLARDA GARANTİ KAPSAMI NASIL UYGULANIYOR?

2. el otomobil ticaretinde ekspertiz zorunluluğuyla başlayan yeni dönemde, kurumsal firmalar sektörde güven noktası olma yolundaki hedeflerini gerçekleştirmek için var gücüyle çalışıyor. Hayata geçirilen düzenlemelerle birlikte, yetki belgesi alan kuruluşlar […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz