KRON ASYA PAZARINA TEKNOLOJİ İHRAÇ ETMEYE DEVAM EDİYOR

KOBİ Postası

Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, Pakistan’ın en büyük mobil (4G) operatörü olan Jazz ile anlaştı. Anlaşma kapsamında Kron’un Single Connect ürününü tercih eden Jazz, kritik verilerinin güvenliğini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilecek.

Mobil Operatör Devi Jazz İle Anlaştı!

Dünya genelinde artan siber güvenlik risklerine karşı tedbirler almak ve yaşanan veri ihlallerinin önüne geçmek için daha güvenli altyapılar oluşturmak gerekiyor. Hassas verilerin korunmasına olan ihtiyaçlar artıyor. Bu çerçevede etkili Ar-Ge yatırımlarıyla yenilikçi ürünler geliştiren, İTÜ ARI Teknokent’te faaliyet gösteren Kron, küresel pazarlarda yeni müşteriler edinmeye devam ediyor. Kron, dünyanın sayılı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) ürünlerinden biri olan Single Connect ile de dünyaya teknoloji ihracatı yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Jazz ile anlaşan Kron, 63 milyonluk müşteri sayısıyla Pakistan’ın en büyük operatörünün network ve IT güvenliğini güçlendirip, operasyonel verimliliğini artıracak. Hayata geçecek proje sayesinde geleneksel yöntemlerle işleyen süreçlerini otomatik hale getirecek olan Jazz, Kron’un sağladığı yüksek teknoloji yazılım çözümleriyle detaylı analiz gerektiren güvenlik süreçlerini daha etkili ve verimli bir biçimde yönetecek.

“Milyonlarca kullanıcıya kesintisiz hizmet sunmalarını sağlıyoruz”

Teknoloji yatırımlarına devam edeceklerinin altını çizen Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel; “2020 yılı içerisinde ülkemizde ve küresel pazarda birçok yeni müşteri edinmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Küresel pazarlarda Jazz gibi önemli müşteriler edindikçe ürünlerimizin ileri teknoloji kabiliyetlerine olan inancımızı pekişiyor ve her müşterimizde gösterdiğimiz başarı ve müşteri memnuniyeti  bize güç katıyor” dedi.

Asya-Pasifik pazarında uzun süredir çalışma yürüttüklerini de belirten Yenel, “Ürünlerimiz Pakistan’da olduğu gibi Asya-Pasifik bölgesinde de yoğun ilgi görüyor. Geçmişte yaptığımız anlaşmalarla birlikte, bugüne geldiğimizde bölgenin önde gelen telekom operatörlerinin teknoloji ihtiyaçlarına cevap verdiğimizi görüyoruz. Şirketlerin altyapı kabiliyetlerini ve verimliliklerini ileri bir noktaya taşıyarak, milyonlarca kullanıcıya kesintisiz hizmet sunmalarını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KORONAVİRÜS GELECEK YILLARDA ÇALIŞANLARA SUNULACAK SAĞLIK SİGORTASI VE YAN HAKLARI ETKİLEYECEK

Global piyasaların lider insan kaynakları yönetim danışmanlığı firması Mercer ile sigorta brokerliği ve risk yönetimi alanında küresel bir lider olan Marsh’ın sağlık ve yan haklarda bütünsel çözümler üreten markası Mercer […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz