Eka Quality’de ödül geleneği, yeni normalde de değişmedi

KOBİ Postası

Açılışından bugüne her sezonu uluslararası memnuniyet ödülleri ile kapatan Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek, yeni normalde de bu geleneğini sürdürdü. Ela Quality Resort Belek, 2020 yılı yaz sezonunu; misafirlerinden aldığı yüksek puanlarla Hotels.com All Inclusive, ETS Misafir Memnuniyeti, Tripadvisor Traveller’s Choice ödüllerine ek olarak, hazırlamış olduğu tanıtım filmleriyle de The Golden City Gate Always Energetic ve Always Delicious ödüllerine layık görüldü.

Misafirlerimiz çok memnun

Pandemi nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin artık izole tatil yapmak istediğini belirten Ela Quality Resort Belek Genel Müdür Yardımcısı Emre Tatar, “Tesisimizin sahip olduğu geniş alan sayesinde misafirlerimiz, sosyal mesafe konusunda sorun yaşamadan açık havada güzel vakitler geçirdiler. Özellikle çocuklu ailelerin yoğun talep gösterdiği müstakil göl evlerimizde de, misafirlerimiz otele giriş yaptıktan sonra lobi, merdiven, koridor, asansör gibi ortak alanları kullanmaksızın tatillerini yaptı. Sezona her dönem olduğu gibi yine çok iyi hazırlanmıştık. Memnun ayrılan misafirlerimizin değerlendirmeleri sonrasında aldığımız ödüller de bizim için ayrı bir gurur kaynağı” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yalıkavak Marina, “2020 En İyi Uluslararası Marina” ünvanını kazandı

2018-2019 “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülünü alarak ülkemize büyük bir gurur yaşatan Yalıkavak Marina, bu kez de 2020’nin En İyi Uluslararası Marinası seçildi. Dünya yatçılık sektörünün en prestijli […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz