Yeni Jenerasyon Akıllı Saatlerde Dikkat Çeken Uygulamalar

KOBİ Postası

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, teknolojiden de şıklığından da ödün vermeyenler için Emporio Armani, Michael Kors, Diesel, Fossil markalarının GEN 5 akıllı saat koleksiyonlarını sunuyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, tercihi akıllı saatten yana olanlar için teknolojiyi ve estetiği buluşturuyor. Emporio Armani, Michael Kors, Diesel, Fossil markalarının akıllı saat koleksiyonlarında en şık kıyafetlerle birlikte kullanılabilecek, farklı tarzlara hitap eden birçok model yer alıyor. GEN 5 olarak tanımlanan 5. jenerasyon akıllı saatler ile artık telefon görüşmeleri de yapılabiliyor, Google Asistan ve sesli uyarılar kullanılabiliyor. Wear OS by Google ile çalışan akıllı saatlerin tümü iPhone ve Android telefonlarla uyumlu…

Emporio Armani, Michael Kors, Diesel, Fossil markalarının akıllı saatlerinin özellikleri bunlarla sınırlı değil. Bütün modellerin nabız ölçer, aktivite takibi, mesafe takibi için dahili GPS, uyku takibi, kalori hesaplama, yüzme esnasında su geçirmezlik, Google Pay ™ ile kasada hızlı ödeme yapabilme özelliği bulunuyor. Emporio Armani, Michael Kors, Diesel, Fossil markalarının akıllı saatlerinde içinde bulunduğumuz dönemde çok büyük önem taşıyan hijyene ilişkin bir uygulama da mevcut. Uygulama her üç saatte bir kullanıcıya elini yıkaması gerektiğini hatırlatıyor.

Fossil Connected’ın The Carlyle HR koleksiyonunda yer alan dokunmatik akıllı saat modelleri, şık olduğu kadar işlevsel… Modellerin tümü hoparlör işlevselliğine, artırılmış depolama kapasitesine ve pil ömrünü birkaç gün daha uzatmak için üç akıllı pil moduna sahip… Fossil Connected dokunmatik akıllı saatler, füme çelik bilezik, siyah silikon ve kahverengi deri kayışlı seçenekleriyle farkı zevklere hitap ediyor.

Emporio Armani Connected’ın Matteo koleksiyonunda yer alan dokunmatik akıllı saatler şıklığıyla olduğu kadar bir akıllı saatte ihtiyaç duyulan tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor. GEN 5 serisine dahil olan Emporio Armani Connected dokunmatik akıllı saatleri genişletilmiş pil modu sayesinde birkaç gün şarj etmeden kullanılabiliyor. Matteo serisindeki siyah çelik model estetik ve iddialı duruşuyla göz alıyor. Matteo serisindeki modelin aynı teknolojik özelliklere sahip silikon kayışlı, sarı, mavi, siyah ve gri kasa renklerine sahip dört farklı seçeneği daha bulunuyor.

Diesel Connected’ın Axial koleksiyonunda yer alan dokunmatik akıllı saatler ise derinlik hissi veren özel kadranıyla göz alıyor. Dinamik tasarımıyla olduğu kadar üstün özellikleriyle de dikkat çeken Diesel Connected akıllı saatler 8 GB dahili hafızaya sahip. Saatlerin siyah çelik bilezik, siyah deri, vida detaylı siyah deri ve jean desenli tekstil kayış seçenekleri bulunuyor.

Michael Kors Connected’ın Bradshaw ve Lexington koleksiyonlarındaki dokunmatik saatler, hem zekaları hem de şıklıklarıyla kadınların kalbini çalıyor. Rose gold ve gold renk seçenekleri bulunan Bradshaw, yalın tasarımıyla abartıdan uzak bir şıklık vadediyor. Lexington ise çarpıcı tasarımıyla iddiasını ortaya koyuyor. Lexington’ın gold, çelik ve rose gold-çelik renk alternatifleri mevcut.

Fiyat bilgisi:

FTW40243.780 TL

FTW40253.780 TL

FTW40263.780 TL

ART50205.260 TL

ART50215.260 TL

ART50225.260 TL

ART50245.260 TL

ART50255.260 TL

DZT20144.780 TL

DZT20154.780 TL

DZT20164.780 TL

DZT20174.780 TL

MKT50774.830 TL

MKT50784.830 TL

MKT50804.830 TL

MKT50854.830 TL

MKT50864.830 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ALMANYA’DA İKİNCİ DALGA PANİĞİ LOJİSTİK DEPOLARINI DOLDURUYOR

Korona virüs vakalarındaki artış nedeniyle Almanya’da üreticiler ve işletmeler, olası tedbirler öncesi ihtiyaçlarını erken temin etmeye yöneldi. Intermax Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Çelikel, “Almanya’da firmaların stok yapma eğilimi arttı. […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz