Social Media Awards’tan Buderus’a ödül!

KOBİ Postası

Türkiye’nin uzman kombi markası Buderus, Türkiye’nin en prestijli sosyal medya ödüllerinden birisi olan Social Media Awards’ta iklimlendirme sektöründe gümüş ödüle layık görüldü.

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen, markaların performansını tarafsız ve SocialBrands sosyal medya endeksi verilerine göre değerlendiren Social Media Awards’ta Buderus Türkiye, iklimlendirme sektöründe gümüş ödülün sahibi oldu.

Yaratıcı ve çeşitli içerikleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla başarılı bir iletişim sürdüren Buderus Türkiye, uzman bakış açışıyla yıl boyunca aktif olarak kullandığı Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarından milyonlarca kullanıcıya erişim sağladı. Aktif ve etkili sosyal medya yönetimi sayesinde son kullanıcıları ile daha fazla etkileşim içerisinde olmayı hedefleyen Buderus, sosyal medya hesaplarında yapılan her yoruma uzman ekibiyle hızlı ve ihtiyaca yönelik cevaplar vererek müşteri odaklı bir yaklaşım sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Otomobil Sporlarında Şampiyona ve Kupalar Başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle gerçekleştirilemeyen otomobil sporları organizasyonları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden alınan uygunluk ile 21 Kasım’dan itibaren 6 hafta boyunca Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz