Sağlıklı Yaşam Uygulaması Form Assist ile diyetisyen

KOBİ Postası

Düzcam ve endüstriyel cam sektörünün global oyuncusu Yorglass, küresel cam sektörünün liderlerini bu yıl dijital ortamda bir araya getiren Glasstec Virtual fuarına katıldı. 110 ülkeden 10 bini aşan sayıda ziyaretçisi olan fuarda bir ilki gerçekleştiren Yorglass, sektördeki dengeleri değiştirecek önemli bir yenilik olan VR Showroom’u tanıttı. VR Showroom ile Yorglass Satina ve Beyaz Eşya cam ürünlerini farklı renk ve desen seçenekleriyle bir ev dekorasyonunda keşfetmek mümkün.

Sektör oyuncuları, pandeminin değiştirdiği dinamikler karşısında hem operasyonel hem de tanıtım çalışmalarının verimliliğini artırmak için djjital ortamları daha etkin şekilde kullanıyor. Bu noktada global cam sektörünün otoritelerini pandemi sebebiyle dijital ortamda buluşturan endüstrinin en prestijli organizasyonlarından Glasstec Virtual Fuarı, firmaların sürdürülebilir karlılık hedeflerine ulaşmaları için güçlü bir alt yapı oluşturuyor. Dijital dönüşümün sektör üssü olma hedefiyle yapılan fuar birçok inovatif yeniliğe de ev sahipliği yapıyor.

Fuarın en dikkat çeken yeniliğine ise VR Showroom ile sektörün majör temsilcilerinden Yorglass imza attı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ACIBADEM, ŞİMDİ DE DİJİTAL SAĞLIK YÖNETİM SİSTEMİ İHRAÇ EDİYOR!

Acıbadem’in geliştirdiği ve sağlık yönetimine getirdiği bütüncül yaklaşımı ile dünyanın en iyi dijital sağlık yönetim platformlarından biri olan Cerebral Plus, yeni versiyonu ile dünya sağlık sektörünün önde gelen oyuncularının dikkatini […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz