PeerBie, STK’lar için 4 milyon lira değerinde teknoloji yatırımı yapıyor

KOBİ Postası

İş, okul ve sosyal hayata yönelik pratik çözümler sunan sosyal ağ PeerBie, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) için 4 milyon TL değerinde teknoloji yatırımı yapıyor. “MyWork” adlı proje, STK’ların kurumsal çalışma kültürlerini revize etmelerine ve ekiplerini yönetmelerine yardımcı oluyor. PeerBie CEO’su Semih Seçer, uygulamanın pandemi döneminde STK’lara işlerini yürütmeleri için avantajlar sağladığını belirterek, “PeerBie MyWork, STK’ların kesintisiz iletişim ve çalışma kültürü etrafında birleşen proseslerle hem işlerini kolaylaştırıyor hem de yeni bir vizyon sunuyor” dedi.

İş, okul ve sosyal hayatı tek bir uygulama üzerinden yönetmeyi sağlayan PeerBie, yeni bir hizmet ile STK’lara kurumsal destek sağlıyor. STK’ların ekiplerini daha iyi yönetmesi için birçok özellik barındıran PeerBie MyWork, faaliyetleri ile ilgili dönemsel istatistikler almaya imkan veriyor; görevliler ve gönüllüler arasında kesintisiz iletişim sağlıyor. Covid-19 pandemisi döneminde STK’ların faaliyetlerini uzaktan çalışma iş modeli ile sürdürebilmeleri için de avantajları sağlıyor.

“STK’lar için kesintisiz iletişim ve yeni nesil çalışma kültürü sağlıyor”

PeerBie CEO’su Semih Seçer, STK’lar için 4 milyon lira değerinde teknoloji yatırımı yaptıklarını söyledi. Projenin STK’lara birçok yönden avantaj sağladığını ifade eden Seçer, “PeerBie MyWork ile STK’lar, projelerine özel yapılacaklar listeleri oluşturarak verimli bir şekilde çalışabiliyor. Gönüllüleri tek bir çatı altında toplayabiliyorlar. STK bünyesinde görev yapanlar ya da gönüllüler, anlık bildirim veya mesajlarla iş birliğini daha da genişletebiliyor. Görevliler ise daha hızlı çalışma kabiliyetine sahip olabiliyor.” şeklinde konuştu.

PeerBie MyWork’un STK gönüllüleri arasındaki korelasyonu sağladığını vurgulayan PeerBie CEO’su Seçer, “Uygulama sayesinde birbirini hiç görmeyen gönüllüler aynı fiziksel ofisteymiş gibi aynı etkileşim içinde çalışabiliyor. Dosyalarını biriktirerek, istedikleri zaman bu dosyalara ulaşabiliyorlar. Gönderilerin gizlilik filtreleme özelliği bulunuyor. Böylece gönderiler sadece ilgili grubun erişimine açabiliyor. Kısaca PeerBie MyWork, STK’ların kesintisiz iletişim ve çalışma kültürü etrafında birleşen proseslerle hem işlerini kolaylaştırıyor hem de yeni bir vizyon sunuyor.” şeklinde konuştu. Seçer, uygulamanın, pandemi sürecinde STK çalışanlarının sağlığı açısından da uzaktan çalışma modeline uygun özellikler içerdiğini; pandemide işlerini daha verimli olarak yürütebilmelerine katkı sunduğunu sözlerine ekledi.

Global çapta bir uygulama

Global çapta bir sosyal ağ olan PeerBie, “Hayatın için tek uygulama” mottosu kuruldu. İş, aile, okul ve tüm sosyal çevredeki kişilerle gerçek zamanlı ve anlık iletişim kurulmasını sağlayan uygulama; belediye, mahalle, iş, lise, üniversite, topluluk ve kreş gibi platformlarda iletişim ve etkileşim ihtiyacını karşılıyor. PeerBie ile kişisel veya grup etkinlikleri yapılabiliyor, aile bireyleri veya arkadaşlarla iletişim aracı olarak kullanılabiliyor. İkinci el eşyalar için de bir e-ticaret platformu işlevi gören PeerBie, STK’lar için de özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Vestel’den Avrupa’ya Elektrikli Araç Şarj Cihazı ihracı

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel, dünyanın en büyük elektrik hizmeti şirketlerinden Iberdrola ile uluslararası elektrikli araç şarj cihazları (EVC) projesi için anlaştı. Avrupa’nın birçok önemli bölgesine 2020-2021 yılları arasında […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz