Hastane ve sağlık birimlerinden sonra hijyen konusunda okullara öncelik verilmeli

KOBİ Postası

Havalimanlarından sitelere, AVM’lerden hastanelere kadar pek çok alanda, bakım onarımdan güvenliğe, peyzajdan teknik servise kadar çeşitli hizmetlerde çözüm sunan Tesis yönetim sektörünün çatı temsilcisi Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), okulların açılmasıyla birlikte tesis yönetim hizmetinin okullarda kritik seviyeye ulaştığının altını çiziyor. Çocukların okullarda virüsü birbirine bulaştırabileceğini belirten Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, “Hastane ve sağlık birimlerinden sonra hijyen konusunda okullara öncelik verilmeli” dedi.  

Covid-19 pandemisi sebebiyle Türkiye’de eğitim hem yüz yüze hem de uzaktan yapılıyor. Bulaş riskini de yanında getiren yüz yüze eğitim modeli, okullarda hijyen sorununu gündeme taşıyor. Hastane ve sağlık birimlerinden sonra okulların da riskli alanlara dönüştüğünü belirten Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, “Çocukların virüsü okullardan evlere taşımaması için bu dönemde okullarda tesis yönetim hizmetlerine daha fazla önem verilmesi gerekiyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HAZIR BİR DİJİTAL ÇÖZÜM YOK

Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0 Uzmanı ve Halıcı Group CEO’su Dr. Hüseyin Halıcı, KOBİ’lere dijital dönüşüm sürecinde rehber niteliği taşıyan, dikkat edilmesi gereken kriterleri anlattı. Dr. Hüseyin Halıcı her şeyden önce […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz