GQ Türkiye “Men of the Year” özel kategori ödül sahipleri GQ Webinar’da

KOBİ Postası

Samsung’un en iddialı modeli Samsung Galaxy Z Fold2 sponsorluğunda “İyi Gelenler” temasıyla gerçekleşen GQ Türkiye “Men of the Year” ödül töreninde kazananlar belli oldu. Ödül sahipleri 15 Kasım Pazar 16.00-18.00 saatleri arasında Instagram üzerinden canlı yayınlanacak GQ Webinar’da “Bizi Ne Kurtaracak?” konusuyla ilgili fikirlerini paylaşacak.

GQ Türkiye’nin her yıl gerçekleşen “Men of the Year” ödül töreni bu yıl, teknoloji devi Samsung’un en iddialı modeli Samsung Galaxy Z Fold2 sponsorluğunda, “İYİ GELENLER” temasıyla gerçekleşiyor. GQ editörleri, yazarları, danışmanları ve okurlarının birlikte seçtiği müzik, spor, bilim, moda, sahne & gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat dallarında üretimleri ve duruşlarıyla “iyi gelen” isimlere, ilham verici hikayeleriyle 2020’nin umut kaynağına dönüşen isimsiz kahramanları da eşlik edecek.

Bu yılın en değerli bulunan başlıklarıysa, ilk kez hayata geçen “Eşitlik”, “Centilmenlik”, “Cesaret”, “Özgünlük” ve “İnovasyon” özel kategorileri… Kafa yorduğumuz bu konularda yaptıkları ve fikirleri ile ilham veren isimler, 9 Kasım Pazartesi günü GQ Türkiye Instagram hesabından canlı yayınla açıklandı. “Eşitlik” kategorisinin kazananı oyuncu Boran Kuzum, “Centilmenlik” kategorisinin kazananı oyuncu Engin Öztürk, “Cesaret” ödülünün sahibi ultra maraton sporcusu Özgür Tetik, “Özgünlük” dalında kazanan şef Maksut Aşkar ve “İnovasyon” ödülünün kazananı girişimci Ahmet Onur oldu.

Bu yıla özel kategorilerin ödül sahibi isimlerle birlikte ayrı bir parantez açmak üzere “Bizi Ne Kurtaracak?” başlığıyla ilk GQ Webinar ise 15 Kasım Pazar 16.00-18.00 saatleri arasında canlı yayında gerçekleşecek.

Ödül sahiplerinin kategorilerle ilgili ilham verici konuşma ve sohbetlerinden oluşacak “GQ Webinar: Bizi Ne Kurtaracak?” hakkında detaylar ve katılım için GQ Türkiye Instagram hesabını takip etmek yeterli…

GQ Türkiye hakkında

20 ülkede 13 milyon okura ulaşan GQ, erkek dünyasının 63 yıldır öncü “iyi yaşam’’ markası; uluslararası yayıncılığın en güçlü erkek dergisi. 2012’den beri “Türkiye’nin en çok satan erkek dergisi” GQ Türkiye ise her dönem erkeğin yeni dünyasındaki değişime ve dönüşüme öncülük ediyor. Ali Tufan Koç’un genel yayın yönetmenliğinde, çözümlere ve fark yaratan insanlara odaklanan, yeni nesil iyimser ve “multimedia” içerik anlayışını sahiplenerek yenilenen GQ Türkiye’de “iklim”, “modern etik”, “görgü” gibi yeni başlıklar; UN Women ile ortaklaşa yürütülen “eşitlik” ve “yeni kimlik” konuları öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alya Onist’te teslimler başlıyor

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan projesi Alya Onist’te teslimler başlıyor. 7 bin metrekarelik alan üzerinde, 8 blokta inşa edilen, 2+1’den 6+2 büyüklüğe […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz