Geleceğin Mesleğine Sahip Olmak İçin Fırsat

KOBİ Postası

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Mediastore ve Ticimax E-ticaret Sistemleri güçlerini birleştirdi. Gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde ‘Online E-ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı’ başlatılıyor. 28 Kasım ile 20 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitim programında, katılımcılar temel e-ticaret bilgileri ve e-ticaret faaliyetlerinde gerekli olan pazarlama teknikleri ile ilgili kapsamlı bir eğitim alacak. Başarılı olan katılımcılar İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliği ile sertifika almaya hak kazanacak.

A’dan Z’ye e-ticaretin yol haritasının paylaşılacağı bu özel program ile hem katılımcılar hem kişisel becerilerini geliştirecek, hem sektör profesyonellerinin deneyimlerinden fikir edinecek, hem de işini e-ticarete taşımak için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacak. Özellikle e-ticaret alanında kariyer yapmak isteyenler, girişimciler ve KOBİ’ler için tasarlanan sertifika programı kapsamında, e-ticarete giriş, e-ticaret yazılım altyapısı, e-ihracat, gümrükler, e-ihracat altyapısı, tasarım, ürün, kargo, ödeme sistemleri, pazaryerleri, pazarlama bileşenleri, SEO, entegrasyonlar, sipariş yönetimi, sosyal medya, performans analizi, KVKK ve site yapılandırma gibi onlarca başlıkta eğitim yer alıyor.

28 Kasım ile 20 Aralık tarihleri arasında dört hafta boyunca Cumartesi-Pazar günleri online ortamda 40 saat sürecek program sonunda başarılı olan katılımcılar İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliğinde ‘E-ticaret Uzmanlığı Sertifikası’ alacak.

EĞİTMENLER:

İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Figen Yıldırım, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, iyzico kanal yöneticisi Demet Pektaş, Ticimax Dijital Pazarlama Yöneticisi Pınar Keleş, Ticimax Eğitim Yöneticisi Erhan Dönmez, Elpis HR Kurucusu Pınar Mermi, Mediastore Kıdemli Performans Pazarlama Yöneticisi Serra Gürpınar, Keynes Danışmanlık Ortağı Ahmet Emre Bükcü, Rue E-ticaret Direktörü Uğur Akbıyık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

JBL QUANTUM SERİSİ KULAKLIKLARLA OYUNCULAR KUSURSUZ BİR OYUN DENEYİMİ YAŞIYOR

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış JBL’nin kulaklık serisi JBL Quantum eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Quantum serisinde yer alan oyun kulaklıkları ve PC hoparlörleriyle oyuncular en doğru ve etkileyici ses […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz