Milyarlarca dolarlık sektör, yeniden hareketlilik için 22. buluşmayı bekliyor

KOBİ Postası

Tarsus Turkey tarafından 9 – 12 Eylül 2021 tarihlerinde 22.’si gerçekleştirilecek SIGN İstanbul, katılımcı firmalara ihracat kanallarını çeşitlendirme, işlerini büyütme, satışlarını arttırma, yeni iş birlikleri kurma ve yüksek ölçekli ticaret anlaşmaları yapma fırsatı sunacak.

Tüyap Beylikdüzü’ndeki fuarın, milyarlarca dolarlık büyüklüğe sahip Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Sektörü’ne güç katacağını söyleyen Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, sektörün tüm paydaşlarının çok daha verimli bir fuar geçirmesi adına, yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini vurguladı. “Eylül ayındaki uluslararası buluşma, Türkiye’nin yanı sıra özellikle Orta Doğu, Balkanlar, Orta Asya ve Kuzey Afrika gibi pazarlarda açacağı yeni iş birliği kanalları sayesinde katılımcı firmalara eşsiz ihracat fırsatları sunacak.” diyen Bozkurt, SIGN İstanbul’un tüm paydaşları için fırsatlar fuarı olacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

13 Kasım 2020 Cuma akşamı “Ata’yı Anma Konseri”

İDSO DENİZBANK KONSERLERİ “ATATÜRK’Ü ANMA KONSERİ” İLE CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ’NDE… İDSO DenizBank Konserleri “Atatürk’ü Anma Konseri “, 13 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Haftalık periyotlarla […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz