Hedef, yıl sonunda 1 milyon konuta ulaşmak

KOBİ Postası

Türkiye genelinde ve yurt dışında; (Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna, Karadağ ve Kıbrıs’ta) 850 binden fazla toplu yaşam alanında yöneticilerin ve konut sakinlerinin hayatını teknolojiyle kolaylaştıran Apsiyon, 2020 yıl sonu hedeflerini açıkladı.  2019 yılında hizmet verdiği konut sayısında yüzde 65’e varan büyüme elde eden Apsiyon, kuruluşundan itibaren yakaladığı sağlıklı ve istikrarlı büyümeyi sürdürerek, 2020 yılını yüzde 100 büyüme ile kapatmayı ve hizmet verdiği konut sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Toplu yaşam alanı yöneticilerine CRM’den finans yönetimine, bakım takibinden dijital güvenlik sistemlerine kadar entegre çözümler sunan Apsiyon, kuruluşundan itibaren yakaladığı istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. 10 binden fazla sitede, 850 binden fazla konutta yaşayan 1,7 milyona yakın kişiye hizmet veren Apsiyon, 2020 yılının sonunda hizmet verdiği konut sayısını bir milyonun üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TCMB Başkanı Ağbal'dan ilk açıklama

TCMB’nin yeni başkanı Naci Ağbal yazılı bir açıklama yaptı. Ağbal açıklamasında fiyat istikrarı için tüm araçların kararlılıkla kullanılacağını, iletişimin güçlendirileceğini belirtti. TCMB’nin yeni başkanı Ağbal yazılı bir açıklama yaparak 19 […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz