Ar-Ge 250 Listesi’ne giren tek kablo şirketi Türk Prysmian Kablo

KOBİ Postası

Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250- Türkiye’nin en çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri” araştırmasının 2019 yılı sonuçları açıklandı. Türk kablo sektörünün öncü firması Türk Prysmian Kablo, Ar-Ge konusundaki liderliğini bir kez daha tescilleterek listeye kablo sektöründen giren tek firma oldu. Araştırma sonuçlarına göre, Türk Prysmian Kablo 2019 yılında 9.366.229TL ile en çok Ar-Ge Harcaması yapan 149. şirket oldu.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Turkishtime’ın “Türkiye’nin en çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri” listesinde ilk 250 şirket arasına kablo sektöründen giren tek şirket oldu. 2019 yılında yaptığı 9.366.229 TL ile en çok Ar-Ge harcaması yapan 149. şirket unvanını alan Türk Prysmian Kablo, kablo sektöründe birinci sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karaman’ın İlk Alışveriş ve Yaşam Merkezi 26 Kasım’da Kapılarını Açıyor

Karaman, ilk alışveriş ve yaşam merkezine kavuşuyor. Kentin en önemli noktalarından birinde yer alacak Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26 Kasım’da kapılarını açıyor. Ulusal ve uluslararası birçok markayı bir […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz