SALES Network’te Topluluk Geliştirme Direktörlüğüne Aslı Taşkentli getirildi

KOBİ Postası

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış profesyonellerini bir araya getiren SALES Network’te Topluluk Geliştirme Direktörlüğüne Aslı Taşkentli getirildi.

2016 yılında satış dünyasında değişim süreçlerine liderlik etmek, satış mesleğini markalaştırarak, gençler ve kadınlar arasında öncelikli tercih edilir noktaya getirerek endüstriyi desteklemek amacıyla kurulan SALES Network Topluluk Geliştirme Direktörü görevine Aslı Taşkentli getirildi.

Perakende sektörünün ulusal ve uluslararası markalarında Operasyon ve Satış fonksiyonlarına bağlı farklı görevlerde 15 yıl yöneticilik ve son iki senedir dernek & STK gönüllü çalışmalarının yanı sıra, dernek Genel Koordinatör deneyimine sahip Aslı Taşkentli, 1 Kasım 2020 itibariyle SALES Network’e Topluluk Geliştirme Direktörü olarak atandı. Aslı Taşkentli profesyonel yaşamında, perakende sektörünün önde gelen markalarında yeni format entegrasyonu ve satış, tedarik zinciri, insan kaynakları gibi farklı fonksiyonların ortak yürüttüğü merkezileşme ve dönüşüm projelerinde etkin rol almış; Genel Koordinatör görevinde ise üst yönetimde kadın temsil oranının artırılması misyonunu destekleyen etkinlikler ve Çeşitlilik & Kapsayıcılık alanındaki sorumluluk projelerini koordine etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teknosa üçüncü çeyrekte yüzde 61 büyüdü, 20 yılın en iyi performansına ulaştı

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa’nın ‘Yeni Neslin Teknosa’sı dönüşüm programına ve müşteri deneyimine yaptığı yatırımların sonuçları, finansal performansına yansımaya devam ediyor. Teknosa, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde kuruluşundan itibaren en yüksek çeyrek […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz