Roca Türkiye’de yılsonuna kadar 30 bayi açacak

KOBİ Postası

Roca Türkiye’de bayi sayısını artırıyor

Banyo, seramik sağlık gereçleri üretiminde dünya lideri Roca, Türkiye’yi öncelikli pazarlarından biri yapmak üzere yatırımlarını sürdürüyor. Bayi ağını büyütmek için İstanbul’da 4, Eskişehir ve İzmir’de 2 olmak üzere toplamda 10 ilde 20 bayi açan şirket, yılsonuna kadar bayi sayısını 30’a çıkarmayı hedefliyor.

Eskişehir’deki fabrikalarında ürettikleri ürünlerin yüzde 80’ini 60 ülkeye ihraç ettiklerini, yüzde 20’sini ise iç pazara sunduklarını söyleyen Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez Oliva, “Roca gibi uluslararası, son teknolojiye ve tasarım gücüne sahip bir markanın, bu topraklardaki güçlü üretim potansiyeli ile Türkiye pazarında önemli bir pay alabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden öncelikli hedefimiz, Türkiye pazarında konumumuzu güçlendirmek. Bu hedefle, banyo alanlarında müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre tasarladığımız yenilikçi çözümlerimizle Türkiye’de daha fazla kişiye ulaşmak için bayi ağımızı büyütmeye odaklandık. Yılsonuna dek 30 bayiye ulaşmayı hedefliyoruz. Yatırımlarımızla Türkiye’de büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OPPO'nun Bluetooth Hoparlör Modeli Türkiye'de Satışa Çıktı

Akıllı ürünleriyle Türkiye pazarındaki konumunu güçlendiren OPPO, kablosuz kulaklık ve akıllı saat ürünlerinden sonra şimdi de kablosuz hoparlörüyle tüketicilerin karşısına çıktı. Yeşil ve pembe renkleriyle dikkat çeken OPPO Bluetooth Hoparlör […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz