EXPERİAN’DAN TÜRK YÖNETİCİLERE GLOBAL ÜST DÜZEY ATAMALAR

KOBİ Postası

Dünyanın lider bilgi hizmetleri şirketi Experian’da global seviyede Türk Yöneticilerin sayısı giderek artıyor. Hâlihazırda Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar Operasyon Grubu Lideri olan Rıdvan Gülşen artık Merkez Avrupa, Doğu Avrupa ve Fransa liderliğini de üstlenecek. 14 yılı aşkın süredir Experian Türkiye’de çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yapan Rıdvan Gülşen 2018’den beri Experian Türkiye ve Orta Doğu Operasyon Grubu Ülke Lideri görevini yönetiyordu.

Experian Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin, Experian’da global düzeyde Türk yönetici sayısının artması ve Rıdvan Gülşen’in yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Experian Türkiye olarak özellikle son yıllarda yapay zekâ ve makine öğrenmesi teknikleri, daha önce denenmemiş yenilikçi metotlarla gerçekleştirdiğimiz katma değeri yüksek projelerle EMEA bölgesinde pek çok ülke pazarına örnek olduk. Bu başarılı çalışmalar sayesinde Analitik Ekibi Liderimizden Operasyon Ekibi Liderimize, Pazarlama Müdürümüzden İK Müdürümüze kadar Türkiye ofisinde çalışan pek çok yöneticimiz global anlamda yeni sorumluluklar aldı. Bu hepimiz için gurur verici. Son olarak da yeni görevler üstlenen Rıdvan Gülşen başta olmak üzere Experian Türkiye ofisinde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımı gönülden tebrik ederim.”

Rıdvan Gülşen kimdir?

Kariyerine Infonet’te başlayan Rıdvan Gülşen, 2008 yılından beri Experian Türkiye’de çeşitli yönetici pozisyonlarında görev alıyor. Gülşen, 2008-2018 tarihleri arasında Ürün Danışmanlığı, 2018’den bu yana Experian Türkiye, Balkanlar ve Orta Doğu Operasyon Lideri görevini üstleniyordu. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gülşen, yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi "TÜREK@home" adıyla dijitale taşınıyor

Türkiye yatırımcısı ile sanayicisi ile 2020 sonrası rüzgar piyasasının nasıl şekilleneceğini tartışıyor! ‘TÜREK@home’ kapsamında sektör, bir sene boyunca online panellerle bir araya gelecek TÜREK BU YIL “TÜREK@home” ADI ALTINDA 25 […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz