EKOL’ÜN OLUŞTURDUĞU MİKRO SİTEYLE ANITKABİR 10 KASIM’DA ONLINE ZİYARET EDİLEBİLECEK

KOBİ Postası

Ekol Lojistik’in “Ata’mıza aşkımız engel tanımaz” sloganıyla oluşturduğu mikro sitesi www.atamizaaskimizengeltanimaz.com üzerinden Anıtkabir, 10 Kasım’da online olarak ziyaret edilebilecek. www.atamizaaskimizengeltanimaz.complatformuyla dünyanın her yerinden 10 Kasım’da Anıtkabir ziyaret edilirken, dileyenler Ata’ya mesajlarını da  iletebilecek.

“Ata’mıza aşkımız engel tanımaz” projesi, Ekol’üniçinde bulunulan durum her ne olursa olsun Atatürk’e olan saygı ve minnetinin her koşulda sunulacağı anlayışının bir göstergesi olarak hayat buldu.

10 Kasım’da Atatürk’ün huzuruna çıkmak isteyenlerin önündeki salgının yarattığı engelleri kaldıran mikro site başta Ekol Lojistik çalışanları, müşterileri, tedarikçileri olmak üzere  herkese açık.

Oluşturulan filtreler sayesinde Anıtkabir’deymiş gibi çektikleri fotoğrafları siteye yükleyebilen ziyaretçiler aynı zamanda mesajlarını da kendilerini Anıtkabir’de pin’leyerek iletebiliyor. Twitter üzerinden de #atamızaaşkımızengeltanımaz hashtag’ini kullanarak mesajlarını bırakabiliyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İkinci el konut satışları üçüncü çeyrekte yüzde 64 arttı

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) ve teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa işbirliği ile hazırlanan 2020 yılı 3. çeyreğine ilişkin “İkinci El Konut Piyasası Raporu” açıklandı. Rapora göre, konut […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz