ARTEMİS HALI’DAN PIA MONTE KOLEKSİYONU

KOBİ Postası

Halı koleksiyonları ile stil sahibi yaşam alanlarına imza atan, renk ve desenleri ile zarafeti mekanlara taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Artemis Halı, dekorasyonda klasik çizgileri tercih edenler için yeni koleksiyonu Pia Monte’yi sunuyor.
Klasik olduğu kadar özgün desen ve renkleriyle göz dolduran Pia Monte Koleksiyonu, yaşam alanlarına saray ihtişamını taşıyor. Birbirinden şık formlarıyla mekanlara farklı bir atmosfer katan Artemis Halı’nın Pia Monte koleksiyonu, yumuşak nötr tonların bir araya geldiği özgün desen alternatifleriyle öne çıkıyor.
Artemis Halı Pia Monte Koleksiyonu, en son teknolojik tezgahta parlak ve doğal elyaf kullanılarak saçaklı olarak üretiliyor. Pia Monte Koleksiyonu; 200×300 cm, 160×230 cm, 120×180 cm, 100×200 cm, 100×300 cm, 80×150 cm ve 80×300 cm olarak farklı boyutlarda seçenekler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Acer, hız tutkunu oyun severleri büyük indirim fırsatlarıyla buluşturuyor

Dünyanın en iyi oyuncularını bir araya getiren Intel® Extreme Masters e-sporun şampiyonlarını belirlemeye hazırlanırken bu önemli turnuvanın global iş ortağı Acer, şubat ayı boyunca her zaman kazanmayı seven oyun tutkunlarını […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz