Kemer’de Bayram Havası

kobipostasi

HALİL ÖNCÜ > Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin Kurban Bayramı tatilini 9 güne uzatan kararı Kemer’deki turizm sektörünü hem heyecanlandırdı hem de sevindirdi.

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, 9 günlük Bayram tatilinin Kemer turizmine büyük bir katkı sağlayacağına dikkat çekerek, otelciden esnafa kadar tüm turizmciye katkısının olacağını söyledi.

Başkan Özgür Kurga yaptığı açıklamada Kemer’deki doluluk oranlarına da dikkat çekerek “Şüphesiz ki, Kemer, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından bir tanesi. Tatilci açısından her zaman tercih sebebi. Bölgemiz özellikle Rus misafirlerin yoğun olarak tercih ettiği bir bölge. Yabancı misafirlerimizin şu anda yoğun olarak ilgi gösterdikleri Kemer, ağustos ayını oldukça hareketli geçiriyor. Bölgemizde doluluk oranları oldukça yüksek. 9 günlük bayram tatili ile birlikte doluluk oranlarının bölgemizde %100’leri bulacağını tahmin ediyoruz. Tatilini Kemer olarak seçecek olan misafirlerimizin ellerini çabuk tutmasında fayda var. Onları bu uzun bayram tatilinde Kemer’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

A'dan Z'ye İmar Barışı

Türkiye genelinde başlatılan İmar Barışı, son günlerin en çok merak edilen konuları arasında ön sıralardaki yerini koruyor. Vatandaşların akıllarındaki pek çok soru, yanıtlanmayı bekliyor. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz