VODAFONE’LULAR “UYUMLU TARİFELER” İLE KONTRAT DÜŞÜNMEDEN TARİFE DEĞİŞTİREBİLECEK

KOBİ Postası

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, faturalı aboneleri için geliştirdiği “Vodafone Uyumlu Tarifeler”i hızla değişen dünyada aynı hızla değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilemeye devam ediyor. Geçen yıl Türkiye’de bir ilk olan “Biriktirme” seçeneğiyle birlikte sunulan “Vodafone Uyumlu Tarifeler”, şimdi de “cezasız tarife değişikliği” özelliğiyle abonelere kontrata bağlı kalmadan istedikleri zaman tarifeler arasında özgürce değişiklik yapma imkânı veriyor. Böylece, hayatın hızla akan ve sürekli değişen temposunda aboneler tarifelere değil, tarifeler abonelere uyum sağlıyor.

Faturalı abonelere mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak akıllı seçimler sunmaya devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Hızla değişen dünyamızda müşterilerimizin de aynı hızla değişen ihtiyaçlarını anlıyor ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyoruz. Faturalı portföyümüz ‘Vodafone Uyumlu Tarifeler’in ‘cezasız tarife değişikliği’ özelliğiyle abonelerimize ihtiyaçlarına göre alt ya da üst tarifeye cezasız geçme imkânı veriyoruz. Bu tarifelerle birlikte abonelerimizin, kontratlarına bağlı kalmadan gönül rahatlığıyla iletişim kurmasını hedefliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunmayı sürdüreceğiz.”

Her ay 1 GB mobil internet hediye

Vodafone’un yeni kampanyası kapsamında Uyumlu Tarifeler’e gelen abonelere 12 ay boyunca ayda ek 1 GB mobil internet hediye ediliyor. Bu kampanyadan, son 30 günde numara taşımayla, yeni hat alarak ya da faturasız hattan faturalı hatta geçişle gelenler ve 12 ay kalma sözü verenler faydalanabiliyor. Numara taşıma veya yeni hat satın alarak “Vodafone Uyumlu Tarifeler”e geçmek isteyenler, Vodafone Cep Merkezleri’ne bizzat başvurabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İSO ve Accenture, sanayinin dijital dönüşümüne yön verecek

İstanbul Sanayi Odası (İSO), üretkenlikten maliyetlerde azalmaya kadar tüm dünyada imalat sanayini yeniden şekillendirecek olan dijitalleşme konusunda yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. İSO, 18 bini aşkın üye şirketinin Dijital Dönüşüm […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz